28.02.2014 / Sportovní třídy
Dnes v brzkých raních hodinách vyrazili starší žáci Sigmy autobusem do Prahy, odkud z tamního letiště v 9.30 hod nabrali kurs směr Madrid.
Ve výpravě je 21 hráčů a 4 členové realizačního týmu. Celý tým bude ubytován v hotelu v centru Madridu a po celou dobu šestidenního soustředění je zde čeká bohatý sportovní i kulturní program. Již dnes večer navštíví utkání basketbalové Euroligy Real Madrid - Partizan Bělehrad.
O víkendu jsou v plánu dvě tréninkové jednotky, prohlídka historického centra Madridu, návštěva světoznámé galerie Prado, aquapark a prohlídka stadionu Realu Santiago Bernabeu. Nedělní podvečer pak pro změnu stráví v aréně Atletica Madrid, kde shlédnou madridské derby Atletico - Real. V pondělním podvečeru pak Hanáci nastoupí v přípravném utkání proti madridskému týmu Rayo Vallecano.
Vyvrcholením celého pobytu pak bude úterý 4.3. v 18.45 hod, kdy se mladí Sigmáci postaví stejně starým vrstevníkům Realu Madrid !!! Oba přípravné zápasy se budou hrát v tréninkových centrech těchto klubů. Následující den by pak měl celý tým přistát na letišti v Praze okolo 17 hodiny.