Aktuality

Trophy tour ME ve fotbale do 21 let zamíří do Olomouce

Trophy tour ME ve fotbale do 21 let zamíří do Olomouce

21.04.2015 / Ostatní

Do své druhé poloviny vstupuje Trophy tour, pouť trofeje pro vítěze Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let, které od 17. do 30. června hostí Česká republika. Fanoušci na Moravě se teď mohou těšit na to, že velmi zblízka uvidí pohár určený pro nejlepší tým turnaje. V Olomouci již tuto neděli od 14.00 v Galerii Šantovka.

Pohár zatím s výjimkou jedné zastávky v Uherském Hradišti na tamním Masarykově náměstí (15. dubna) zatím vyjímal na českém území v Praze a také Plzni, teď se v hlavní roli představí na moravském „poli“ nejprve na stadionu v Uherském Hradišti (25. dubna, 16:15), pak v olomouckém nákupním parku Šantovka (26. dubna, 14:00) a nakonec v Otrokovicích – Baťově (27. dubna, 15:00). Tam také Trophy Tour po České republice symbolicky vyvrcholí.

„Jsme rádi, že touto Trophy tour můžeme přiblížit mistrovství Evropy do 21 let fanouškům napříč celou zemí,“ dodal Petr Fousek, předseda organizačního výboru turnaje.

Trophy Tour odstartovala 11. dubna na stadionu v Praze na Letné, který bude jedním z dějišť ME, pohár se na českém území představí ještě ve středu od 17:30 v nákupním centru v pražských Letňanech, odkud celá pouť zamíří na Moravu.

Trophy Tour po České republice má celkem devět zastávek, při každé z nich se mohou fanoušci vyfotit s pohárem pro šampiony či s podobiznou Pavla Nedvěda, ambasadora turnaje, v životní velikosti.

Každá akce zahrnuje bohatý doprovodný program, jehož součástí jsou vystoupení footbagových mistrů světa, soutěže o suvenýry s tematikou ME, vstupenky na ME a také třeba autogramiády s mistry Evropy do 21 let z roku 2002 Lukášem Zelenkou, Michalem Pospíšilem, Radoslavem Kováčem a Zdeňkem Grygerou a bývalými reprezentanty Antonínem Panenkou, Tomášem Ujfalušim a Pavlem Horváthem.

Do Trophy Tour jsou však vtaženi i současní hráči týmu „lvíčat“ – slávista Jaromír Zmrhal nechyběl v pražském Edenu a olomoucké duo David Houska – Michal Reichl pozdraví fanoušky společně s Ujfalušim právě v olomoucké Šantovce 26. dubna (od 14:00). V rámci akce přišli fotbalové fanoušky pozdravit také Jiří Valenta nebo Luboš Kalouda.

O den dříve Trophy Tour již podruhé zavítá do dalšího dějiště ME – Uherského Hradiště, ale tentokrát přímo na stadion v rámci utkání Synot ligy 1. FC Slovácko – FC Slovan Liberec. Do areálu otrokovického stadionu na Baťově, kde se zúčastní autogramiády Zdeněk Grygera, Trophy Tour zavítá 27. dubna. 
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná