Tipsport.cz

Aktuality

Na klubovém webu SK Sigma opět diskuse

Na klubovém webu SK Sigma opět diskuse

26.02.2015 / Ostatní

Po roční odmlce se na klubovém webu SK Sigma Olomouc opět rozjede diskusní fórum. Přispívat do něj aktivně budou moci pouze registrovaní držitelé permanentní vstupenek pod svým jménem, viditelné bude pro všechny.

Nové diskuzní fórum na klubovém webu SK Sigma Olomouc umožní aktivní účast pouze pro aktuální držitele permanentních vstupenek. Registrovaný bude přispívat pod svým jménem a příjmením, nikoliv pod přezdívkou. „Je to další z výhod pro držitele permanentek. Nestane se navíc také to, že si jedna osoba založí více účtů pod smyšlenými přezdívkami a bude si sama na své příspěvky odpovídat,“ řekl David Holly, marketingový manažer SK Sigma Olomouc. Pro neregistrované bude diskusní fórum pouze k náhledu. „Fórum otvíráme jako možnost komunikační platformy pro fanoušky SK Sigma Olomouc, nikoliv na vyřizování osobních invektiv mezi jednotlivými fanoušky nebo k útokům proti klubu,“ podotkl.

Diskusní fórum bude, jak je obvyklé v takové případech na webu, moderováno. „Respektujeme právo vyjadřování vlastních názorů a úroveň komunikace tak, aby byla důstojná pro klub a pro jednotlivé přispěvatele. Věřím, že se vyvarujeme častého promazávání jednotlivých příspěvků i blokování některých uživatelů z důvodu porušování pravidel,“ řekl Holly. „Věřím v maximální slušnost fanoušků SK Sigma Olomouc a jejich vzájemnou výměnu názorů na fotbalová témata i dění v klubu. Myslím si, že i pro nás bude diskuse v mnoha případech přínosná, a z některých příspěvků třeba budeme i čerpat inspiraci,“ poznamenal.

Pravidla registrace jsou následující:

-Všechny údaje vyplňte tak, aby byly shodné údajům vaší permanentní vstupenky a abychom správně identifikovali váš účet.

-V případě chybného zadání a nesprávnosti údajů nemusí být vaše registrace do diskusního fóra potvrzena.

- Po správném zadání všech údajů vám přijde na vámi uvedenou emailovou adresu kontrolní email vaší registrace.

- Redakce má 24 hodin (v pracovních dnech Po - Pá) na to, aby ověřila správnost údajů s údaji permanentní vstupenky v našem systému a vaši registraci do diskusního fóra potvrdila.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná