Tipsport.cz

Aktuality

12. kolo: Sigma hraje doma proti Mladé Boleslavi

12. kolo: Sigma hraje doma proti Mladé Boleslavi

30.10.2015 / A tým

Trenér Václav Jílek odstartoval působení i prvního týmu SK Sigma Olomouc vítězným utkání na Slavii. Nyní čeká Jílka domácí premiéra, v sobotu v podvečer povede svůj tým na Andrově stadionu do boje o tři body v utkání 12. kola Synot ligy proti Mladé Boleslavi.

„Myslím, že se těšíme všichni,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. „Můžu to říct jak za sebe, přece jen domácí utkání je specifické, tak to vidím i na hráčích, po té premiéře, která se nám společně na Slavii povedla, mají chuť a odpovídá tomu i nasazení v tréninku. A doufám, že to budeme schopni přenést i do zápasu,“ podotkl Jílek.

Hanáci hrají doma proti velmi silné Mladé Boleslavi. Ta je aktuálně v dobré formě, je nejlépe střílejícím týmem v soutěži. „Náš soupeř skutečně disponuje obrovskou útočnou kvalitou. Je potřeba pohlídat spoustu hráčů, spoustu dobře individuálně vybavených hráčů. Čeká nás nesmírně silný protivník. Nicméně hrajeme doma a myslím si, že my budeme také chtít ukázat svoji kvalitu,“ řekl Jílek.

Nový kouč SK Sigma věří, že při svém prvním utkání na Andrově stadionu pocítí pořádně podporu domácího publika. „Byli bychom strašně rádi, kdyby tomu tak bylo. Protože si myslím, že by si Olomouc zasloužila o pár stovek diváků navíc, to by bylo určitě dobré. A ne jenom z pohledu toho, že se teď potkáme se silným soupeřem, ale celkově. Přece jen se hraje lépe. Když jsou na stadionu čtyři nebo šest tisíc lidí, to je velký rozdíl. Ale na druhou stranu si myslím, že na stadion chodí ti, co umí atmosféru udělat i v nižším počtu. Tak je na nás, abychom zavdali důvod k tomu, aby chodilo více lidí,“ řekl Jílek.

Chybět bude dlouhodobě zraněný stoper David Bystroň, mimo hru je stále záložník Jakub Plšek, hrát nemůže ani Michal Ordoš, který naposledy na Slavii musel pro zranění odstoupit už ve třetí minutě. „Oba jsou v péči lékařů. U Michala je to zranění trošku hlubšího charakteru, tam je svalová ruptura značná, uvidíme, jak to bude. Jakub se začíná připravovat individuálně, pro nejbližší ligové kolo ještě nebude k dispozici, ale od příštího týdne už by se měl pomaličku zapojovat do přípravy s týmem,“ poznamenal Jílek.

Počasí
Podle serveru chmi.cz se bude v den zápasu kolem tlakové výše nad východní Evropou nad naše území proudit, zejména ve vyšších vrstvách atmosféry, teplý vzduch od jihu. Mělo by být jasno nebo skoro jasno, ráno místy mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 15 až 18 °C, na horách 8 až 12 °C. Slabý proměnlivý, během dne mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 6 m/s. Rozptylové podmínky: v noci a ráno mírně nepříznivé, během dne většinou dobré.

Novinky ve Fanshopu
Na novou sezonu připravil Fanshop novou šálu. Je dvoubarevná, jak jinak modrobílá. Je v prodeji za 250 korun.
V prodeji je také nafukovací podsedák, který dobře poslouží i jako polštářek, je v prodeji za 145 korun, nebo linkovaný Sigmácký blok formátu A 4 za 75 korun. Zakoupit si můžete také Sigmácké kšiltovky, dva druhy modré, v prodeji jsou za jednotnou cenu 300 korun. A v prodeji ve fanshopu mají také knihu Petra Uličného Bouřlivák John, stojí 299 korun.
V prodeji je také plakát SK Sigma Olomouc pro novou sezonu, nebo obě varianty dresů, modrá i bílá. Čerstvou novinkou je puzzle A-týmu a Androva stadionu, má 500 dílků, rozměr 48x36 cm, stojí 479 korun.

Stadion otvíráme hodinu a půl před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ, jih a východ. Naši fanoušci vozíčkáři mají svá místa na jižní tribuně jako vždycky připravená. Brány stadionu i pokladny otvíráme hodinu a půl před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu dvě hodiny před zápasem.

Zápasový bulletin – opět slosovatelný
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, spoustu statistik, na plakátu je Pavel Moulis. Bulletin je opět slosovatelný, můžete získat poukaz do Galerie Šantovka v hodnotě 500 korun. Plus volná vstupenka do Premiere Cinemas.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
Jak můžete také soutěžit?
- v týdnu před utkáním probíhá losování o lístky na Rádiu Haná.
- přímo před utkáním probíhá před Fanshopem kvalifikace Rádia Haná, ta posune dva nejlepší ke kopání s Olomouckým deníkem v poločase o 500, 1000 nebo 3000 Kč.
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc: Buchta – Hála, Hubník, Radaković, Vepřek – Navrátil, Houska, Rajnoch, Petr – Moulis, Vašíček. Trenér Václav Jílek.
Mladá Boleslav: Šeda - Kysela, Vraštil, Kúdela, Fleišman - Zahustel, Ščuk, Rada, Skalák - Magera, Baroš. Trenér Karel Jarolím.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav se hraje v sobotu 31. října od 17.00 (rozhodčí Houdek – Štěrba, Hrabovský). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Jakub Yunis podstoupil operaci poraněného koleneJakub Yunis podstoupil operaci poraněného kolene
| 11.05.2021
Jean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresuJean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresu
| 10.05.2021
Video: Aleš Mandous po utkání se SlaviíVideo: Aleš Mandous po utkání se Slavií
| 09.05.2021
Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?
| 09.05.2021
Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1
| 09.05.2021
Tváří nového Sigmáka je Pablo González!Tváří nového Sigmáka je Pablo González!
| 07.05.2021
31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii31. kolo: Sigma v neděli přivítá Slavii
| 07.05.2021
Informace pro permanentkáře k utkání se SlaviíInformace pro permanentkáře k utkání se Slavií
| 03.05.2021
Sigma se po sezóně rozloučí s trenéry Látalem a NečkemSigma se po sezóně rozloučí s trenéry Látalem a Nečkem
| 03.05.2021
Video: Michal Vepřek po zápase v JablonciVideo: Michal Vepřek po zápase v Jablonci
| 02.05.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná