07.10.2016 / A tým
Áčko SK Sigma Olomouc sice tentokrát hraje venku, ale i bez výjezdu si fans mohou užít fotbalu v podání týmů svého milovaného klubu. A to oba víkendové dny, v sobotu i v neděli, doma hrají devatenáctka nebo béčko.
Áčko SK Sigma Olomouc hraje v sobotu zápas 10. kola Fotbalové národní ligy ve Vítkovicích, utkání začíná v 16.00.
Béčko sehraje své domácí utkání netradičně v neděli, to hraje doma na hřišti číslo 2 Androva sportovního areálu proti Líšni (10.15). Vstup na místa pro diváky je možný brankou od plaveckého bazénu. Lístek stojí 20 korun, permanentkáři mají domácí utkání béčka zadarmo.
Devatenáctka SK Sigma má v sobotu doma na stadionu v Řepčíně za soupeře Zlín, zápas začíná v 11.00. Vstup na utkání naší mládeže je zdarma, pojďte kluky povzbudit!
Mladší dorostenci hrají v sobotu také ve Vítkovicích, sedmnáctka začíná v 10.15, šestnáctka hraje od 12.15.
Starší žáci nastoupí v sobotu odpoledne doma na stadionu v Řepčíně proti ostravskému Baníku. U 15 začíná ve 14.45, U 14 hraje od 16.15.
Mladší žáci hrají doma v neděli, to mají v Řepčíně za soupeře Znojmo, utkání týmů U 13 a U 12 začíná v 10.00.