Tipsport.cz

Aktuality

Nákupy přes internet podpoříte naši mládež!

Nákupy přes internet podpoříte naši mládež!

08.09.2016 / Ostatní

Nyní nás můžete podpořit prostřednictvím běžného nákupu na internetu. Stačí, když na web svého oblíbeného e-shopu přijdete skrze lištu v horní části našich stránek. Část peněz z vaší útraty pak automaticky půjde na naši podporu mládeže. A co je na tom nejlepší? Vy nezaplatíte ani korunu navíc.

Na co budou peníze sloužit?

Rozhodli jsme se, že všechny peníze, které se nám takto podaří nastřádat, použijeme na rozvoj naší mládeže - budou rozděleny rovnoměrně od přípravky až po juniory a poslouží k nákupu nového vybavení. Svými  nákupy tak podporujete budoucnost klubové mládeže! Na co by finance posloužily, tak o tom bychom vás informovali.

Jak nakoupit přes myGIVT?

Do projektu je zapojeno přes 300 nejznámějších českých na zahraničních internetových prodejců. Na portálech mall.cz, kasa.cz či euronics.cz můžete nakupovat elektroniku, přes Invia.cz si objednáte dovolenou, přes booking.com rezervujete hotel, na zoot.cz či bata.cz módu.

V žádném případě vás nenutíme, ať nakupujete cokoliv navíc. Pokud už jste se ale rozhodli něco si pořídit, budeme rádi, pokud při tom podpoříte mládež našeho klubu.
Děkujeme za vaší podporu!
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná