Tipsport.cz

Aktuality

3. kolo: Sigma hraje doma proti Pardubicím

3. kolo: Sigma hraje doma proti Pardubicím

23.08.2016 / A tým

V netradičním středečním termínu bude tým SK Sigma Olomouc dohrávat zápas 3. kola Fotbalové národní ligy proti Pardubicím. Zápas byl přesunut vzhledem k tomu, že si ho vybral pro přímý přenos veřejnoprávní kanál ČT Sport. Hraje se ve středu 24. srpna s výkopem v 17.20.

Hanáci mají po prvních dvou kolech jen dva body a doma potřebují zabodovat naplno. „Myslím, že první dvě kola ukázala, v čem máme určité nedostatky. A jednoznačně jedeme do utkání s cílem získat tři body. Pokud to podpoříme kvalitní hrou, o to bude vítězství cennější, nicméně prioritou je pro nás v danou chvíli plný bodový zisk,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Za soupeře má Sigma ve středu v podvečer doma na Andrově stadionu Pardubice, které patří k nadprůměrným týmům soutěže. „Možná pro fanoušky tento soupeř vypadá hladce, ale patří už dlouhodobě do horní tabulky druhé ligy. Uvidíme, v jakém stavu soupeře zastihneme. Ale my jsme ve všech zápasech soutěže, až možná na pár výjimek, v roli favorita. A je potřeba, abychom se dívali sami na sebe a to utkání zvládli,“ uvedl Jílek.

Hrát nemůže stoper Uroš Radakovič, který dostal za vyloučení po 2. žluté kartě z předchozího kola trest na jedno utkání. „Na jednu stranu to je problém, protože je stabilním hráčem základní sestavy. Ale na druhou stranu na pozici stoperů máme z čeho vybírat. Příležitost dostanou další hráči, kteří na to jsou připraveni, nemám strach, že by to nezvládli,“ podotkl.

Počasí
Podle serveru chmi.cz se bude tlaková výše přesouvat přes střední Evropu nad Polsko. Mělo by být skoro jasno až polojasno, odpoledne při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle slabá přeháňka. Nejvyšší teploty 24 až 27 °C, na horách 17 až 21 °C. Ráno slabý proměnlivý, během dne mírný severní až severovýchodní vítr 2 až 6 m/s. Rozptylové podmínky: v noci a ráno mírně nepříznivé, přes den dobré.

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji je také dres pro nový soutěžní ročník. A také plakát našeho týmu pro novou sezonu.

Stadion otvíráme hodinu před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa na tribuně jih, případně vyhrazená u hrací plochy, vstupem přes vchod pro media. Brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 80 korun na kryté a 60 korun na nekryté sezení. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu před zápasem.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, spoustu statistik, na plakátu je tentokrát tým SK Sigma Olomouc B pro novou sezonu. A další díl soutěže o permici.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc: Buchta – Hála, Škerle, Šindelář, Vepřek – Petr, Plšek, Sladký, Houska, Falta – Vašíček. Trenér Václav Jílek.
Pardubice: Knobloch - Pospíšil, Zavadil, Jeřábek, Jedlička - Kovář, Kudrna, Řezníček, Fousek - Kayamba, Ladra. Trenér Jiří Krejčí.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Pardubice se hraje ve středu 24. srpna od 17.20 (rozhodčí Pechanec – Arnošt, Vít, přímý přenos ČT Sport). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Video: Trenér Radoslav Látal po zápase se ZlínemVideo: Trenér Radoslav Látal po zápase se Zlínem
| 01.03.2021
Málo jsme se dostávali do zakončení, řekl HubníkMálo jsme se dostávali do zakončení, řekl Hubník
| 28.02.2021
Sigma v moravském derby podlehla Zlínu 0:1Sigma v moravském derby podlehla Zlínu 0:1
| 28.02.2021
Tři zástupci Sigmy Olomouc v anketě Nejlepší sportovec OlomouckaTři zástupci Sigmy Olomouc v anketě Nejlepší sportovec Olomoucka
| 27.02.2021
Vychází Sigmák k nedělnímu zápasu se Zlínem!Vychází Sigmák k nedělnímu zápasu se Zlínem!
| 26.02.2021
Levý obránce nebo střední záložník? Hlavně chci hrát, říká ZmrzlýLevý obránce nebo střední záložník? Hlavně chci hrát, říká Zmrzlý
| 25.02.2021
21. kolo: Druhé moravské derby v řadě na Andrově stadionu21. kolo: Druhé moravské derby v řadě na Andrově stadionu
| 25.02.2021
80 let Androva stadionu: Západní tribuna80 let Androva stadionu: Západní tribuna
| 23.02.2021
Fotbal přináší krásné i smutné chvíle. Výhru si užíváme, řekl LátalFotbal přináší krásné i smutné chvíle. Výhru si užíváme, řekl Látal
| 21.02.2021
Výhru jsme potřebovali, řekl autor rozhodující branky ChytilVýhru jsme potřebovali, řekl autor rozhodující branky Chytil
| 20.02.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná