Tipsport.cz

Aktuality

Klub legend má unikátní knihu. Najdete v ní příběhy, ale i statistiky

Klub legend má unikátní knihu. Najdete v ní příběhy, ale i statistiky

27.05.2016 / Ostatní

Představují to nejlepší z historie české nejvyšší soutěže. I proto si členové Klubu legend SYNOT ligy zaslouží něco opravdu mimořádného. A tím se stala kniha, která právě vychází. Tato unikátní publikace, vyhotovena v limitovaném množství, představuje příběhy jednotlivých členů elitního Klubu legend. Do něj jsou zařazeni hráči a trenéři, kteří odehráli nebo odtrénovali v české nejvyšší fotbalové soutěži 300 a více zápasů. V originálně graficky zpracovaných profilech naleznete nejdůležitější okamžiky ligových ikon, podrobné statistiky kariéry i unikátní fotografie.

„Jsem nesmírně rád, že tato knížka vznikla. Je to pocta nám všem, kteří jsme prožili v rámci české nejvyšší soutěži neopakovatelnou kariéru,“ svěřil se Stanislav Vlček, bývalý útočník Bohemians Praha 1905 či SK Slavia Praha. Doplnil ho i Martin Vaniak, bývalý brankář SK Sigma Olomouc či SK Slavia Praha. „Je radost držet v ruce kus mého fotbalového života v tak originálním provedení. Když vidím fotky u svého profilu, vybavuje se mi mnoho nádherných vzpomínek.“

Exkluzivita této knihy spočívá v jejím provedení. Každý jednotlivý exemplář je opatřen unikátním číslem. Její majitel tak bude evidován a pravidelně informován o vzniku nových „karet“. Rozebíratelná vazba umožňuje přidávat profily jednotlivých členů Klubu legend, kteří s každou sezónou v české nejvyšší soutěži přibývají.

„Kniha Klubu legend je oceněním toho, co jsme všichni, kteří jsme jeho členy, v první lize dokázali. Děkuji za ní,“ prozradil při křtu knihy v rámci Galavečera SYNOT ligy Pavel Verbíř, bývalý záložník FK Teplice.

Z bývalých hráčů SK Sigma Olomouc jsou v klubu legend Stanislav Vlček, Martin Vaniak, Patrik Siegl, Radim Kučera a Karel Rada, spolu s nimi trenér Petr John Uličný.

Knihu si můžete objednat pouze na webových stránkách klublegend.cz


klublegend-kniha.jpg
klublegend-kniha-kapsa.jpg
klublegend-vaniak-01.jpg
klublegend-vlcek-01.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná