Tipsport.cz

Aktuality

Informace k finále MOL Cupu

Informace k finále MOL Cupu

05.05.2017 / Ostatní

Na Andrově stadionu se bude hrát ve středu 17. května finálový zápas MOL Cupu. Duel SFC Opava versus FC Fastav Zlín bude začínat v 17.30, přímý přenos bude vysílat veřejnoprávní kanál ČT Sport.

Po organizační schůzce pořadatele finále a zástupců zúčastněných klubů už je zřejmé rozdělení kapacity stadionu. Oba finalisté budou mít k dispozici pro své fanoušky téměř 4000 vstupenek, pro Opavu bude vyhrazena tribuna sever, pro Zlín tribuna jih a část tribuny východ.

Vstupenky budou v prodeji za 150 (kryté) a 100 korun (nekryté sezení).

Náš klub dojednal i výhodu pro držitele permanentních vstupenek SK Sigma Olomouc. Před utkáním proti Frýdku-Místku mají permanentkáři možnost přednostního nákupu vstupenek na finále – maximálně 2 kusy, ovšem nelze garantovat vaše obvyklé místo. Organizátorem utkání je společnost STES, která disponuje celou kapacitou stadionu, náš klub může do prodeje partnerům klubu a permanentkářům dát pouze přidělené sektory, nikoliv libovolná místa. Podle vývoje předprodeje budeme veřejnost dále informovat.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná