Aktuality

6. kolo: Sigma hraje doma proti Slavii

6. kolo: Sigma hraje doma proti Slavii

08.09.2017 / A tým

Po první reprezentační přestávce soutěžního ročníku se opět naplno rozjede česká nejvyšší soutěž. Tým SK Sigma Olomouc hraje v 6. kole HET ligy doma proti Slavii Praha, utkání Hanáků s úřadujícím mistrem má výkop v 18.00.

Sigma odstartovala sezonu velmi dobře, po pěti kolech má deset bodů. „Můžeme být nadmíru spokojeni, ten bodový zisk je velmi příjemný. A zároveň i zavazující do dalších zápasů, takže bychom na to strašně rádi navázali už v sobotu. Byť si moc dobře uvědomujeme, že to asi nebude jednoduché,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Václav Jílek.

V sobotu hraje na Andrově stadionu Slavia Praha, což je v současné době nejen úřadující mistr, ale aktuálně jeden z nejsilnějších týmů nejvyšší soutěže. „Co se týče jmen, tak je to určitě nejsilnější mužstvo. Na druhou stranu myslím si, že ta jména ještě nikdy nic nevyhrála sama o sobě. I když musím říct, že Slavia se prezentuje dobře celkově, jako tým, ne jenom těmi individualitami. Myslím, že se soupeři podařilo dobře zakomponovat nové hráče, než například Spartě. Určitě nás nečeká nic jednoduchého, na druhou stranu si myslím, že v tuhle chvíli není větší výzvy, než je současná Slavie. Takže věřím tomu, že budeme svědky kvalitního utkání. A přejeme si, abychom na konci byli šťastnější my,“ uvedl Jílek.

Lístků v předprodeji zmizela spousta, takže zápas by měl mít výtečnou atmosféru a kulisu. „Byl bych strašně rád, kdyby byl stadion plný. Myslím si, že nakročeno k tomu máme, co dostávám dílčí informace o předprodeji, tak je to slibné. Byl bych strašně rád, abychom stadion naplnili co nejvíce, aby nám fanoušci dodali co nejvíce energie. A samozřejmě touto cestou fanoušku zvu, budeme rádi za každý hlas, který nás podpoří,“ řekl Jílek.

Připraveni k zápasu nebudou rekonvalescent Václav Vašíček a lehce zraněný Aleš Škerle.

Počasí
Podle serveru chmi.cz bude k nám v den zápasu před zvlněnou studenou frontou proudit od jihozápadu teplý vzduch. Mělo by být jasno až polojasno, ráno a dopoledne místy, jinak jen ojediněle nízká oblačnost. Nejvyšší teploty 24 až 27 °C, při déletrvající nízké oblačnosti kolem 22 °C, na horách 17 až 21 °C. Mírný, během dne čerstvý jižní až jihovýchodní vítr 4 až 9 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, na horách 20 m/s. Rozptylové podmínky: většinou dobré.

 Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji jsou nové dresy nebo týmový plakát na nový soutěžní ročník. A mnoho dalších nových skvělých Sigmáckých věcí! Takže se stavte ve Fanshopu, případně se podívejte na náš e-shop.

Stadion otvíráme hodinu a půl před zápasem
Na utkání budou v provozu všechny tribuny. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa tradičně na tribuně jih. Brány stadionu otvíráme hodinu a půl před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 200 korun. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00, v den zápasu od 9 do 12.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu a půl před zápasem. Pozor, na utkání bude v provozu čtecí zařízení na vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, rozhovory s trenérem a hráči, spoustu statistik, pro fans školou povinné jsme připravili rozvrh hodin. Bulletin je slosovatelný a 17 z nich bude výherních. Vyhrát můžete například VIP vstupenky do kina, poukaz na bowling zdarma, nebo kartu s kreditem na bezkontaktní myčku.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc:
Buchta – Sladký, Radakovič, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Kalvach, Houska, Falta – Chorý. Trenér Václav Jílek.
Slavia Praha: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – Danny, Hušbauer, Rotaň, Zmrhal – van Buren. Trenér Jaroslav Šilhavý.

Utkání SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha se hraje v sobotu 9. září od 18.00 (rozhodčí  Pavel Královec – Ivo Nádvorník, Kamil Hájek). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Mojmír Chytil přestupuje do SlavieMojmír Chytil přestupuje do Slavie
| 29.05.2023
Hráči k utkání přistoupili zodpovědně. Jezdili do konce, těšilo JílkaHráči k utkání přistoupili zodpovědně. Jezdili do konce, těšilo Jílka
| 27.05.2023
Vít Beneš: Chtěli jsme se kvůli fanouškům rozloučit pozitivněVít Beneš: Chtěli jsme se kvůli fanouškům rozloučit pozitivně
| 27.05.2023
Vítězná tečka na závěr. Sigma v Ďolíčku zdolala BohemiansVítězná tečka na závěr. Sigma v Ďolíčku zdolala Bohemians
| 27.05.2023
Hráči Sigmy podpořili nemocnou LexinkuHráči Sigmy podpořili nemocnou Lexinku
| 26.05.2023
Sezonu zakončí áčko Sigmy sobotním zápasem proti BohemiansSezonu zakončí áčko Sigmy sobotním zápasem proti Bohemians
| 26.05.2023
Jílek: Výkony v nadstavbě jsou dobrým příslibem do nové sezonyJílek: Výkony v nadstavbě jsou dobrým příslibem do nové sezony
| 24.05.2023
Hanáci podlehli Sešívaným v pětigólové přestřelce. Sigma - Slavia 2:3Hanáci podlehli Sešívaným v pětigólové přestřelce. Sigma - Slavia 2:3
| 23.05.2023
Vnímáme, že šanci na 4. místo pořád máme, řekl Sláma před SlaviíVnímáme, že šanci na 4. místo pořád máme, řekl Sláma před Slavií
| 22.05.2023
Poslední domácí zápas sezony! Áčko hraje v úterý proti SlaviiPoslední domácí zápas sezony! Áčko hraje v úterý proti Slavii
| 22.05.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná