Aktuality

Vyjádření SK Sigma Olomouc

Vyjádření SK Sigma Olomouc

09.11.2017 / Ostatní

SK Sigma Olomouc důrazně odsuzuje chování a jednání jedinců, kteří byli Policií ČR podle této zprávy - Fanoušci v tramvaji surově bili Afričana - označení za fanoušky našeho klubu … Napadenému pánovi přejeme brzké uzdravení!

Vyjádření SK Sigma Olomouc

"O zmíněném incidentu máme pouze informace, které se objevily v médiích. Každopádně to nemění nic na tom, že takové jednání ostře odsuzujeme! Jedince, kteří se toho dopustili, nepovažujeme za příznivce SK Sigma Olomouc, nejsou na našem stadionu vítáni! Kdo se takto chová, není fanoušek SK Sigma! Ve spolupráci s Policií ČR jsme připraveni učinit opatření, aby se viníci už na zápasy našeho klubu nepodívali."

NOVINKY z dění v SK Sigma Olomouc sledujte také NA FACEBOOKU, TWIITERU nebo INSTAGRAMU
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná