Exolomoučtí hráči v zahraničí

13.03.2017 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 11. – 12. března. Z výhry se tentokrát přímo na hřišti z našich odchovanců radovali Kamil Vacek a Tomáš Kalas.

David Rozehnal (KV Oostende) – Ostende remizovalo v Lutychu se Standardem 2:2. David Rozehnal nehrál.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle doma remizoval s Inverness CT 1:1, když o vítězství přišel ve druhé minutě nastaveného času. Branku domácích hájil gólman Tomáš Černý.

Kamil Vacek (Maccabi Haifa) – Haifa doma porazila Hapoel Ra´anana 2:0. Kamil Vacek do utkání zasáhl v 75. minutě jako střídající hráč.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham vyhrál v Newcastle 3:1. Tomáš Kalas nastoupil v utkání proti lídrovi tabulky v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Zápas sledovalo přes jedenapadesát diváků.

Pavel Dreksa (Nefrčí Baku) – Něftči hraje doma proti Qabale zítra.

Další vydání Sigmáka v elektronické podobě je tady!Další vydání Sigmáka v elektronické podobě je tady!
| 04.12.2020
Z Martiniku až do Česka. Co více o sobě prozradil Florent Poulolo?Z Martiniku až do Česka. Co více o sobě prozradil Florent Poulolo?
10. kolo: Sigma hostí v sobotu Příbram10. kolo: Sigma hostí v sobotu Příbram
| 03.12.2020
Upřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti JablonciUpřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti Jablonci
| 29.11.2020
Nešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dálNešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dál
| 27.11.2020
Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1
České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!
9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím
| 26.11.2020
Upřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGY
| 24.11.2020
Šimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a KerbraŠimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a Kerbra