Aktuality

Rozhodnutí představenstva SK Sigma Olomouc

Rozhodnutí představenstva SK Sigma Olomouc

16.06.2017 / Ostatní

Rozhodnutí představenstva klubu SK Sigma Olomouc, a.s. ze dne 14. 6. 2017 ve věci nepřipuštění delegátů Mgr. Ing. Petra Konečného a Miroslava Koutka na jednání valné hromady FAČR dne 2. 6. 2017

Představenstvo rozhodlo o podání žaloby na neplatnost rozhodnutí valné hromady FAČR konané dne 2. 6. 2017 pro rozpor se zákonem a stanovami.

Představenstvo pověřilo člena představenstva JUDr. Martina Majora ve spolupráci s ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘÍ KONEČNÝ Olomouc k realizaci usnesení představenstva včetně všech souvisejících úkonů.

Představenstvo SK Sigma setrvává na svém stanovisku zveřejněném 4. 6. 2017 a naopak odmítá stanovisko FAČR zveřejněné 6. 6. 2017 jako zcela účelové a zavádějící. Zcela odmítá neprofesionální „komunikaci“ s klubem SK Sigma, která započala na valné hromadě 2. 6. 2017 a pokračuje i nadále, ať již zcela nevhodným sdělením o „intelektuálním selhání“, které do věcné diskuse nepatří, tak i sdělením obsahujícím výhružku, že není „v zájmu klubu samotného“, aby postupoval v souladu s uvedeným stanoviskem představenstva klubu z 4. 6. 2017. Takové sdělení od FAČR představenstvo SK Sigma jen utvrdilo o nezbytnosti podání žaloby, jakož i o nezbytnosti změn ve FAČR, avšak nikoliv účelových změn stanov FAČR, ale změn systémových a personálních.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná