Aktuality

19. kolo: Sigma hraje proti Táborsku

19. kolo: Sigma hraje proti Táborsku

17.03.2017 / A tým

Ve třetím jarním kole čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc utkání venku. Hanáci pocestují do Sezimova Ústí, kde je v neděli čeká utkání proti FC MAS Táborsko. Zápas začíná ve 14.30, přímý přenos bude vysílat ČT Sport.

Hanáci prahnou po dalším bodovém zisku, i když samozřejmě dobře vědí, že je nečeká snadný zápas proti lehkému soupeři. „V předchozím kole Táborsko nepředvedlo přesvědčivý výkon, prohrálo v Třinci. V domácím prostředí je to hodně nepříjemné protivník, uvidíme, jaký bude terén, to je další faktor. Ale myslím, že dnes ve druhé lize nelze vybírat nějakého snadnějšího soupeře. Pravdou je, že Táborsko patří dlouhodobě mezi kvalitnější týmy ve druhé lize,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. „Do každého utkání jdeme s cílem získat tři body. Pokud by se nám to povedlo, s ohledem na vzájemný zápas Opavy s Ostravou, tak by to zase bylo určité odskočení těmto soupeřům. Z tohoto pohledu je to pro nás další důležité utkání. Pro nás se cíle nemění. My chceme hlavně v počátku body sbírat, pokud možno vždycky za plno, za tři, chtěli bychom si co nejdříve vytvořit pozici pro splnění postupového cíle,“ uvedl Jílek.

Několik hráčů mělo po předchozím utkání proti Vlašimi jisté zdravotní potíže. „Zprávy jsou optimističtější. Hráči byli v nějakém režimu dílčí rekonvalescence do středy. Už trénují od středy, samozřejmě ještě nejsou v úplně ideálním rozpoložení. Nicméně myslím si, že jsou ve stavu použitelnosti, že budou moci nastoupit,“ řekl Jílek.

Sigma nepůjde do zápasu v kompletním složení. Vzhledem ke zranění bude chybět kapitán brankář Miloš Buchta, záložník Jakub Habusta a útočník Václav Vašíček, pro nemoc je mimo hru stoper Martin Šindelář.

Počasí
Podle serveru chmi.cz by měla být v den zápasu zpočátku proměnlivá oblačnost, místy přeháňky, v polohách nad 1100 m sněhové. Během dne postupně zataženo s občasným deštěm. Nejnižší noční teploty 4 až 1 °C, nejvyšší denní teploty 9 až 12 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 3 až 6 m/s.

Pravděpodobné sestavy
Táborsko:
Toma – Zavadil, Navrátil, Toml, Klusák – Kalvach - Džafič, Nešický, Javorek, Ciku – Musiol. Trenér: Roman Nádvorník.
SK Sigma Olomouc: Reichl – Sladký, Radakovič, Škerle, Vepřek – Zahradníček, Houska, Plšek, Falta – Buchvaldek, Chorý. Trenér Václav Jílek.

Utkání FC MAS Táborsko - SK Sigma Olomouc se hraje v neděli 19. března od 14.30 (rozhodčí Ondřej Ginzel – Stanislav Pochylý, Jiří Polák).




A tým - další aktuality:

Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?Repre porazila 3:1 Polsko, nastoupil i Chytil. Co další Sigmáci?
| 24.03.2023
Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!Mojmír Chytil se stal nejlepším sportovcem Olomouckého kraje roku 2022!
| 20.03.2023
Výborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad BoleslavíVýborný týmový výkon, chválil Jílek po výhře nad Boleslaví
| 18.03.2023
Konečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný MacíkKonečně jsem zpět. Cítil jsem se skvěle, řekl šťastný Macík
| 18.03.2023
Sigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasůSigma znovu vítězná! Boleslav srazila góly v úvodech poločasů
| 18.03.2023
Dorostenci Sigmy si poradili s Českými BudějovicemiDorostenci Sigmy si poradili s Českými Budějovicemi
| 17.03.2023
Sigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestkuSigma v sobotu přivítá Mladou Boleslav. Opět bude hájit šestku
| 17.03.2023
Jiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otcůJiří Spáčil: Díky táto. Nadcházející kolo ve znamení Víkendu otců
| 17.03.2023
Vodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři bodyVodháněl: Boleslav je nebezpečná. Doma ale chceme tři body
| 17.03.2023
Mojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista rokuMojmír Chytil se umístil v anketě Fotbalista roku
| 16.03.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná