Tipsport.cz

Sigma jasně porazila Haifu

19.07.2017 / A tým

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se první přípravné utkání na herním soustředění v Polsku povedlo výtečně. Hanáci porazili izraelský klub Maccabi Haifa vysoko pět k nule, zápas ovládli i přesto, že na poslední chvíli se začínalo místo v šest večer už v pravé poledne.

Sigma šla rychle do vedení, po úvodní čtvrthodince a dvou povedených standardkách vedla o dvě branky. Po hodině hry přidali Hanáci během čtyř minut další dva góly a sedm minut před koncem pečetili konečný výsledek z pokutového kopu.

„Ta změna času výkopu nebyla samozřejmě moc příjemná, ale nakonec to jinak nešlo, protože soupeř už spěchal k odletu domů. Takže jsme mohli hrát buď takto dřív nebo vůbec. Vyhráli jsme, mužstvo musím pochválit, zvládlo to velmi dobře, zvítězili jsme zaslouženě,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Maccabi Haifa vs. SK Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

Branky: 2. Jemelka, 13. Chorý, 60. Hála, 64. Linhart, 83. (pen.) Buchvaldek.
SK Sigma: 1. poločas: Buchta – Sladký, Radakovič, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Houska, Kalvach, Falta – Chorý. Střídali: Reichl, Štěrba, Škerle, Polom, Texl, Buchvaldek, Manzia, Moulis. Trenér Václav Jílek.

32. kolo: Sigmu čeká duel v Opavě32. kolo: Sigmu čeká duel v Opavě
| 13.05.2021
Sigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrakSigmáci navštívili olomouckou optiku. Přijďte si také změřit zrak
| 12.05.2021
80 let Androva stadionu: Malé EURO80 let Androva stadionu: Malé EURO
Jakub Yunis podstoupil operaci poraněného koleneJakub Yunis podstoupil operaci poraněného kolene
| 11.05.2021
Jean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresuJean Luc Assoubre zažil premiéru v olomouckém dresu
| 10.05.2021
| 09.05.2021
Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?Spíše remízový zápas, řekl Látal. Co pověděl trenér Trpišovský?
Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1Sigma opět nestačila na Slavii. Tentokrát prohrála 0:1
Tváří nového Sigmáka je Pablo González!Tváří nového Sigmáka je Pablo González!