Aktuality

Z redakční pošty

Z redakční pošty

19.09.2017 / Ostatní

Do elektronické pošty SK Sigma Olomouc dorazil podnět jednoho z našich fanoušků. Protože si každého slušného příznivce vážíme a samozřejmě náš tým potřebuje v bojích o ligové body podporu, podnět jednoho z těch, kteří SK Sigma fandí, zveřejňujeme.

Dobrý den,

dovoluji si vám napsat následující zkušenost ze dvou posledních domácích utkání A týmu.

Byl jsem mile překvapen hrou a nasazením našeho týmu, to je však jediné co mohu ocenit jako divák sektoru S.
A myslím, že ne jediným nespokojeným z pohledu diváka minimálně v okolí tohoto sektoru nazývaného KOTEL DOMÁCÍCH. Vím, že podpora domácího týmu je nutná a asi by to bez ní nešlo, ale proč se daný kotel čítající cca 50 rádoby fanoušků kazí dojem několika faktory.
1. nevhodné povzbuzování a hanobení soupeře/ ve větší části utkání než podpora domácího týmu/
2. kouření  přímo na sedačkách/každý druhý jedinec po celou dobu utkání/
3. kotelníci stojí celý zápas, další min. tři řady nad nimi a vedle cca 100 diváků nevidí a shání marně další místa. Proč?
4. dýmovnice.
5. pokřik na vedení vyližte nám pr....  Je to na vás, co jste jim dali jedny z nejlepších míst na stadionu. Proč?
6 .pořadatelská služba neučinila vůbec nic. Velký nezájem nebo snad strach?

Myslím, že spoustu návštěvníků to odradí od další návštěvy.  A vás placení pokut za tyto jedince asi také netěší.

Myslím, že vhodné izolování těchto jedinců stojí za zvážení. Z mého pohledu neprodávat minimálně do sektoru S pro slušné návštěvníky a nekuřáky vstupenky. /pomíjím zákaz kouření na stadionu/ Nebo přestěhovat kotelníky na jiné místo na stadionu /doporučuji sektor F/.

Z mého pohledu si nezaslouží žádné výhody, protože jejich chování spíše poškozuje jméno klubu.

Přeji týmu mnoho dalších dobrých výsledků a plný stadion spokojených fanoušků.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná