Aktuality

8. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle

8. kolo: Sigma hraje doma proti Dukle

22.09.2017 / A tým

Po tříbodovém zisku v Karviné hrají tým SK Sigma Olomouc zase doma na Andrově stadionu. Hanáci mají za soupeře pražskou Duklu, hraje se v sobotu 22. září od 17.00.

Po sedmi odehraných kolech má Sigma čtrnáct bodů a je na 3. místě tabulky. „Úvod soutěže se nám hodně povedl, na druhou stranu nejsme ani ve čtvrtině soutěže. Bodový zisk je krásný, ale pro nás je důležité body sbírat dál tak, abychom co nejdříve nasbírali tu hranici, která nám bude dávat klid do další práce,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Dukla Praha je v tabulce na osmém místě, jde o nebezpečného soupeře, navíc tři členové jejího kádru mají proti SK Sigma o něco zvýšenou motivaci. Trenér Jaroslav Hynek začínal kariéru u naší mládeže, na Andrově stadionu působili Ondřej Kušnír a Jakub Podaný. „Lze to očekávat, hlavně u Jardy Hynka, který se vrací domů. Je to pro něj první utkání v Olomouci v pozici hlavního trenéra, ale ta motivace se v jeho případě spíše projeví v nějaké odměně mužstvu v případě nějakého úspěšného výsledku,“ řekl Václav Jílek. „My samozřejmě budeme chtít to utkání zvládnout jako všechna předešlá. Na to se moc nedívám, jestli mají nebo nemají zvýšenou motivaci. Prostě čeká nás další ligové mužstvo, které je silné, ve venkovních zápasech zatím tolik bodů neposbírali, ale to neznamená, že by sem nejeli s úmyslem bodovat. Nečekám jednoduché utkání, na druhou stranu si myslím, že jsme ve fázi, kdy si mužstvo věří, hráči pracují podle požadavků, které na ně máme a za to jsme odměňování. Takže doufám, že v tom setrváme co nejdéle a i v tomto utkání budeme brát tři body,“ uvedl Jílek.

Trenér Václav Jílek před sobotním zápasem

Trenér Václav Jílek i celý tým věří, že na Andrově stadionu se v sobotu v podvečer sejde dostatečný počet diváků, kteří Sigmě pomůžou k dalšímu bodovému zisku. „Je to vždycky další cíl, který máme. Abychom diváky do ochozů dostali. Vnímám tu celkově pozitivní atmosféru kolem klubu, přece jen se tady ty názory trošku pootočily. A myslím si, že je to opodstatněné, protože herní atraktivita se určitě zvýšila. Uvědomuju si, že nehrajeme proti Slavii, kdy přišlo hodně lidí na soupeře, byl bych rád, kdyby tady lidé chodili hlavně na Sigmu, hlavně na náš fotbal a aby nás přišli podpořit v co největším počtu. Protože hlavně pro mužstvo, ve chvílích, kdy trošku tápeme, a nedaří se, když přijde podpora, tak to hodně pomáhá,“ řekl Jílek.

Připraveni k zápasu nebudou rekonvalescent Václav Vašíček, zraněný Aleš Škerle a také útočník Tomáš Chorý, který po zranění z domácího utkání se Slavii Praha zatím trénuje individuálně. Chybět bude také zraněný záložník Antonio Romero.

Před výkopem se bude přát, ve středu oslavil čtyřicátiny asitent trenéra Ladislav Onofrej.

Počasí
Podle serveru chmi.cz bude naše území i nadále ovlivňovat tlaková níže nad východní Evropou. V den zápasu by mělo být zataženo, postupně od východu na většině území s deštěm. Odpoledne oblačno a místy přeháňky. Nejvyšší teploty 12 až 15 °C, na horách 6 až 10 °C. Mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s. Rozptylové podmínky: v noci a ráno mírně nepříznivé, jinak dobré

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji jsou nové dresy nebo týmový plakát na nový soutěžní ročník. A mnoho dalších nových skvělých Sigmáckých věcí! Takže se stavte ve Fanshopu, případně se podívejte na náš e-shop.

Stadion otvíráme hodinu a půl před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ, východ a jih. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa tradičně na tribuně jih. Brány stadionu otvíráme hodinu a půl před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 150 korun. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00, v den zápasu od 9 do 12.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu a půl před zápasem. Pozor, na utkání bude v provozu čtecí zařízení na vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, rozhovory s trenérem a hráči, spoustu statistik, na plakátů je David Houska, pro fans školou povinné jsme opět připravili rozvrh hodin. Bulletin je slosovatelný a 10 z nich bude výherních. Získat můžete třeba - 500 Kč poukazy do Galerie Šantovka do jakéhokoliv obchodu, - 100 Kč poukazy na víno do Naše vinotéka v Olomouci, - VIP vstupenky do Premiere cinemas, - poukaz na 1h bowlingu do Bowland bowling center v Galerii Šantovka, - 100 Kč poukazy do sázkové kanceláře Fortuna, - poukaz na 15min. jízku Lamborghini Gallardo nebo Ferrari F430 od SportDrive.cz.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc:
Buchta – Sladký, Radakovič, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Texl, Kalvach, Houska, Falta – Plšek. Trenér Václav Jílek.
Dukla Praha: F. Rada – Kušnír, Ostojić, Jiránek, Podaný – Milošević, Daniel Tetour – Preisler, Mustedanagić, Holík – Holenda. Trenér Jaroslav Hynek.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Dukla Praha se hraje v sobotu 23. září od 17.00 (rozhodčí Ondřej Berka – Ondřej Pelikán, Stanislav Pochylý). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Děti na Sigmu! Na zápas proti Mladé Boleslavi zveme fotbalovou mládežDěti na Sigmu! Na zápas proti Mladé Boleslavi zveme fotbalovou mládež
| 04.10.2023
V prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé BoleslaviV prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé Boleslavi
| 02.10.2023
Jílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gólJílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gól
| 30.09.2023
Beneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaněBeneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaně
| 30.09.2023
Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3
| 30.09.2023
Pozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacímPozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacím
| 29.09.2023
Očekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve BaníkOčekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve Baník
| 29.09.2023
Pospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohouPospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohou
| 28.09.2023
Program týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s DuklouProgram týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s Duklou
| 27.09.2023
Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku! Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku!
| 26.09.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná