Tipsport.cz

Aktuality

25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu

25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu

27.04.2017 / A tým

Podruhé v řadě budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu. Minulý víkend Hanáci porazili Vítkovice, v pátek 28. dubna mají za soupeře Sokolov a rádi by další maximální bodový zisk. Zápas začíná v 18.00.

Sigmu čeká duel proti v tabulce čtrnáctému Sokolovu, kterému se v této sezoně zatím příliš nedaří, ale tradičně patří mezi solidní týmy soutěže. „Začátek soutěže měl Sokolov velmi dobrý. Pak se ve druhé polovině podzimu dostal do problémů. Po domácí porážce se Žižkovem následovala výměna trenéra a potom ten tým dokázal tuším ze tří zápasů uhrát pět bodů. Z tohoto pohledu je to zase soupeř, který o něco hraje, hraje o záchranu. Takže to zase nebude, tak jako ostatně každé utkání, určitě nic jednoduchého,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Kormidelník Hanáků od soupeře čeká poněkud aktivnější herní projev, než naposledy předvedly na Andrově stadionu Vítkovice. I když hosté budou jistě vycházet především z velmi pozorné obrany. „Očekávat se to dá určitě. Na druhou stranu si myslím, že lze předpokládat, že to bude jiné ve srovnání s Vítkovicemi. Ty to měly hodně postavené na defenzivním bloku, Sokolov disponuje trošku útočnější, odvážnější projevem,“ uvedl Jílek.

Chybět budou dlouhodobí marodi Martin Šindelář a Václav Vašíček, a také lehce zraněný Martin Hála.

Počasí
Podle serveru chmi.cz by mělo být v den zápasu zataženo s deštěm, místy i vydatným, v Jeseníkách v polohách nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové. Během dne budou od jihozápadu srážky slábnout, místy i ustávat. Nejvyšší teploty 6 až 9 °C, v Jeseníkách kolem +1 °C. Mírný severovýchodní až severní vítr 3 až 7 m/s, k večeru se bude měnit na severozápadní. Rozptylové podmínky: dobré.

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji jsou nové jarní dresy nebo nové šály. A mnoho dalších nových skvělých Sigmáckých věcí! Takže se stavte ve Fanshopu, případně se podívejte na náš e-shop.

Stadion otvíráme hodinu před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa tradičně na tribuně jih, případně vyhrazená u hrací plochy, vstupem přes vchod pro media. Brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 80 korun na kryté a 60 korun na nekryté sezení. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu a půl před zápasem.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, rozhovory s trenérem a hráči, spoustu statistik, na plakátu je tentokrát David Houska. A další část jarní soutěže o permici.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc:
Buchta – Štěrba, Škerle, Radakovič, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Houska, Falta – Petr, Chorý. Trenér Václav Jílek.
Sokolov: Belaň – Medvěděv, Vondráček, Ševčík, Čermák – Zorvan, Čihák, Glaser, Provod – Valenta, Jakub Dvořák. Trenér Vítězslav Hejret.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Baník Sokolov se hraje v pátek 28. dubna od 18.00 (rozhodčí Vojtěch Severýn – Zdeněk Dobrovolný, Tomáš Batík). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Malí sigmáci z kategorie U11 si zahráli dva triangly Malí sigmáci z kategorie U11 si zahráli dva triangly
| 23.09.2021
MOL Cup: Gól Kryštofa Daňka zajistil postup. Vlašim – Sigma 1:2MOL Cup: Gól Kryštofa Daňka zajistil postup. Vlašim – Sigma 1:2
| 21.09.2021
Sigma podala protest proti rozhodnutím rozhodčího v pátečním utkáníSigma podala protest proti rozhodnutím rozhodčího v pátečním utkání
| 20.09.2021
3. kolo MOL Cupu: Sigma nastoupí v úterý na hřišti Vlašimi3. kolo MOL Cupu: Sigma nastoupí v úterý na hřišti Vlašimi
| 20.09.2021
Spáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému MeziříčíSpáčil a Šíp zajistili výhru B týmu proti Velkému Meziříčí
| 18.09.2021
Hráli jsme aktivně, energicky a emočně, prohlásil Jílek po utkáníHráli jsme aktivně, energicky a emočně, prohlásil Jílek po utkání
| 17.09.2021
Hála po Baníku: Perfektní kulisa. Škoda remízy Hála po Baníku: Perfektní kulisa. Škoda remízy
| 17.09.2021
Sigma v oslabení neudržela vedení. S Baníkem remizovala 1:1Sigma v oslabení neudržela vedení. S Baníkem remizovala 1:1
| 17.09.2021
Čeká nás atraktivní utkání, řekl Jílek před zápasem s BaníkemČeká nás atraktivní utkání, řekl Jílek před zápasem s Baníkem
| 16.09.2021
David Vaněček utrpěl zranění kolenaDavid Vaněček utrpěl zranění kolena
| 15.09.2021

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná