Aktuality

25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu

25. kolo: Sigma hraje doma proti Sokolovu

27.04.2017 / A tým

Podruhé v řadě budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu. Minulý víkend Hanáci porazili Vítkovice, v pátek 28. dubna mají za soupeře Sokolov a rádi by další maximální bodový zisk. Zápas začíná v 18.00.

Sigmu čeká duel proti v tabulce čtrnáctému Sokolovu, kterému se v této sezoně zatím příliš nedaří, ale tradičně patří mezi solidní týmy soutěže. „Začátek soutěže měl Sokolov velmi dobrý. Pak se ve druhé polovině podzimu dostal do problémů. Po domácí porážce se Žižkovem následovala výměna trenéra a potom ten tým dokázal tuším ze tří zápasů uhrát pět bodů. Z tohoto pohledu je to zase soupeř, který o něco hraje, hraje o záchranu. Takže to zase nebude, tak jako ostatně každé utkání, určitě nic jednoduchého,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Kormidelník Hanáků od soupeře čeká poněkud aktivnější herní projev, než naposledy předvedly na Andrově stadionu Vítkovice. I když hosté budou jistě vycházet především z velmi pozorné obrany. „Očekávat se to dá určitě. Na druhou stranu si myslím, že lze předpokládat, že to bude jiné ve srovnání s Vítkovicemi. Ty to měly hodně postavené na defenzivním bloku, Sokolov disponuje trošku útočnější, odvážnější projevem,“ uvedl Jílek.

Chybět budou dlouhodobí marodi Martin Šindelář a Václav Vašíček, a také lehce zraněný Martin Hála.

Počasí
Podle serveru chmi.cz by mělo být v den zápasu zataženo s deštěm, místy i vydatným, v Jeseníkách v polohách nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové. Během dne budou od jihozápadu srážky slábnout, místy i ustávat. Nejvyšší teploty 6 až 9 °C, v Jeseníkách kolem +1 °C. Mírný severovýchodní až severní vítr 3 až 7 m/s, k večeru se bude měnit na severozápadní. Rozptylové podmínky: dobré.

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji jsou nové jarní dresy nebo nové šály. A mnoho dalších nových skvělých Sigmáckých věcí! Takže se stavte ve Fanshopu, případně se podívejte na náš e-shop.

Stadion otvíráme hodinu před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ. Naši fanoušci vozíčkáři mají místa tradičně na tribuně jih, případně vyhrazená u hrací plochy, vstupem přes vchod pro media. Brány stadionu otvíráme hodinu před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal, stojí 80 korun na kryté a 60 korun na nekryté sezení. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu a půl před zápasem.

Zápasový bulletin
Na fotbale si nezapomeňte koupit zápasový bulletin. Stojí dvacku. V zápasovém magazínu najdete obvyklé info o dění v SK Sigma Olomouc, rozhovory s trenérem a hráči, spoustu statistik, na plakátu je tentokrát David Houska. A další část jarní soutěže o permici.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc:
Buchta – Štěrba, Škerle, Radakovič, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Houska, Falta – Petr, Chorý. Trenér Václav Jílek.
Sokolov: Belaň – Medvěděv, Vondráček, Ševčík, Čermák – Zorvan, Čihák, Glaser, Provod – Valenta, Jakub Dvořák. Trenér Vítězslav Hejret.

Utkání SK Sigma Olomouc – FK Baník Sokolov se hraje v pátek 28. dubna od 18.00 (rozhodčí Vojtěch Severýn – Zdeněk Dobrovolný, Tomáš Batík). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!
A tým - další aktuality:

Děti na Sigmu! Na zápas proti Mladé Boleslavi zveme fotbalovou mládežDěti na Sigmu! Na zápas proti Mladé Boleslavi zveme fotbalovou mládež
| 04.10.2023
V prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé BoleslaviV prodeji vstupenky na sobotní zápas proti Mladé Boleslavi
| 02.10.2023
Jílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gólJílek: Vyloučení nás zastavilo. Škoda, že jsme nedali kontaktní gól
| 30.09.2023
Beneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaněBeneš: Ani v deseti jsme za stavu 0:2 nepůsobili odevzdaně
| 30.09.2023
Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3Hanáci v oslabení na Ostravu nestačili. Sigma – Baník 0:3
| 30.09.2023
Pozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacímPozor, vyrazte na zápas včas a vyhněte se dopravním komplikacím
| 29.09.2023
Očekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve BaníkOčekávaná bitva na Andrově stadionu. Sigma v sobotu vyzve Baník
| 29.09.2023
Pospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohouPospíšil: Na zápas se těšíme. Doufám, že nám naši fanoušci pomohou
| 28.09.2023
Program týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s DuklouProgram týmů Sigmy: Áčko doma proti Baníku, B-tým s Duklou
| 27.09.2023
Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku! Děti na Sigmu! Přijďte nás podpořit v sobotu proti Baníku!
| 26.09.2023

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná