Tipsport.cz

Exolomoučtí hráči v zahraničí

03.12.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 1.–  2. prosince. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohli přímo na hřišti radovat pouze Kamil Vacek a Martin Pospíšil.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen hrál finále Ligového poháru proti Celticu. Podlehl 0:1. Brankář Tomáš Černý za hosty nechytal.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol remizoval doma s Millwallem 1:1. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. V 64.minutě dostal žlutou kartu.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok porazil doma Arku 3:1. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense porazilo doma Vendsyssel 2:0. Kamil Vacek šel do hry pět minut před koncem jako střídající hráč.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra prohrála doma s Rakowem 0:2. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě, ve 22.minutě byl střídán pro zranění.

Psychicky náročné utkání. Tři body jsou úleva, řekl LátalPsychicky náročné utkání. Tři body jsou úleva, řekl Látal
| 23.01.2021
První ligový gól? Parádní pocit, řekl osmnáctiletý DaněkPrvní ligový gól? Parádní pocit, řekl osmnáctiletý Daněk
Kryštof Daněk se stal nejmladším střelcem Sigmy v české lizeKryštof Daněk se stal nejmladším střelcem Sigmy v české lize
Čekání na výhru u konce. Sigma zdolala Opavu 4:1Čekání na výhru u konce. Sigma zdolala Opavu 4:1
První vydání Sigmáka v roce 2021 je tady!První vydání Sigmáka v roce 2021 je tady!
| 22.01.2021
Z Opavy pocházím, ale k Olomouci mám větší vztah, řekl masér ElekZ Opavy pocházím, ale k Olomouci mám větší vztah, řekl masér Elek
Látal: Opava chce ligu zachránit, nedá nám nic zadarmoLátal: Opava chce ligu zachránit, nedá nám nic zadarmo
| 21.01.2021
Sladký před Opavou: Tři body by nám pomohlySladký před Opavou: Tři body by nám pomohly
16. kolo: Sigma se utká s Opavou16. kolo: Sigma se utká s Opavou
| 20.01.2021
3. kolo MOL Cupu proti Domažlicím se odehraje na Andrově stadionu3. kolo MOL Cupu proti Domažlicím se odehraje na Andrově stadionu