Aktuality

Petr John Uličný v představenstvu SK Sigma

Petr John Uličný v představenstvu SK Sigma

06.06.2018 / Ostatní

V úvodu června došlo ke změnám v řídících orgánech SK Sigma a SK OLOMOUC SIGMA MŽ. Zpět do našeho klubu se vrací trenérská legenda Petr John Uličný, který je nově členem představenstva. Předsedou je nyní Petr Konečný.

V pondělí 4. června 2018 se uskutečnila valná hromada SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s., na které byl zvolen nový výbor spolku a nová kontrolní komise. Za nové členy výboru spolku byli zvoleni Bc. Milan Zapletal a Mgr. Jakub Beneš, když oba dva byli následně zvoleni místopředsedy výboru.  Do funkce předsedy spolku byl opakovaně zvolen Ing. Jaromír Gajda, stejně jako do funkce 1. místopředsedy Ing. Jiří Ficner, kteří jsou nadále statutárními zástupci SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. Za nové členy Kontrolní komise byli zvoleni Mgr. Adam Košař a Radek Vyroubal, předsedou zůstal PhDr. Zbyněk Zdeborský.

O den později, v úterý 5. června 2018, se konala dozorčí rada SK Sigma Olomouc, a.s., která vzala na vědomí odstoupení Milana Máčaly z představenstva společnosti. Vzhledem k tomu, že jedno další místo nebylo v představenstvu obsazeno, zvolila na návrh většinového akcionáře SK OLOMOUC SIGMA MŽ, z.s. za nové členy představenstva Ing. Jiřího Ficnera, ekonomického a správního manažera a.s. a Mgr. Petra Uličného, našeho bývalého hráče a trenéra.

Na první schůzi doplněného představenstva byl následně na návrh akcionářů, tedy města i spolku, zvolen za předsedu představenstva Mgr. Ing. Petr Konečný, stávající místopředseda, a za dalšího místopředsedu představenstva vedle Miroslava Koutka pak i Ing. Jiří Ficner.
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná