Tipsport.cz

Aktuality

Projekt SK Sigma – Trenéři na Sigmě!

Projekt SK Sigma – Trenéři na Sigmě!

07.05.2018 / Ostatní

SK Sigma Olomouc spouští ve spolupráci s Univerzitou Palackého a Regionální fotbalovou akademií Olomouckého kraje nový unikátní projekt - Trenéři na Sigmě! Každý fotbalový trenér, případně také ti, kteří se teprve na práci trenéra chystají, si může na stáži v našem prvoligovém klubu. SK Sigma ve vybraný den nabízí trenérům z okolí možnost sledování a částečné účasti v tréninkových jednotkách týmů všech věkových kategorií.

V rámci jednoho dne budou mít všichni fotbaloví zájemci možnost zúčastnit se tréninků a diskutovat s trenéry veškerých věkových kategorií včetně A-týmu v čele s Václavem Jílkem! Využijte jedinečné možnosti společného vzdělávání, získejte inspiraci pro vlastní trenérskou činnost, podělme se o zkušenosti s výchovou fotbalové mládeže!

Jako studenti v SK Sigma Olomouc začínali s trénováním například současní prvoligoví trenéři Václav Jílek nebo Jaroslav Hynek.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes e-mail projekty@sigmafotbal.cz

Z 1. dílu projektu Trenéři na Sigmě

Projekt Trenéři na Sigmě je součástí našeho programu „Sigma pro region, region pro Sigmu“. Ten cílí na rozšíření klubismu a Sigmácké identity mezi mladé fotbalisty a sportovce, a to formou pořádání Dnů se Sigmou. To se v den utkání A-týmu odehrají přátelská střetnutí či turnaje, spojené s doprovodem hráčů před prvoligovým zápasem a jeho společným sledováním. První taková akce proběhla v den utkání s Baníkem Ostrava, a to ve spolupráci s mládežníky z Dubu nad Moravou.

Den se Sigmou poprvé
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná