Tipsport.cz

Exolomoučtí hráči v zahraničí

08.10.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 6.– 7. října. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohl přímo na hřišti radovat pouze Tomáš Černý ve Skotsku.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen doma porazil St.Mirren 4:1. Tomáš Černý nechytal.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol doma podlehl Walsall 0:1, když branku inkasoval ve čtvrté minutě nastaveného času. Tomáš Kalas v sestavě domácích pro zranění chyběl.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok remizoval v Kielcích 1:1. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, v 72.minutě byl střídán. Ve 20.minutě dostal žlutou kartu.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense doma remizovalo s Aarhusem 2:2. Kamil Vacek nehrál.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra remizovala v Mielci 1:1. Jakub Habusta nastoupil v základní sestavě a odehrál kompletních devadesát minut.

Tři zástupci Sigmy Olomouc v anketě Nejlepší sportovec OlomouckaTři zástupci Sigmy Olomouc v anketě Nejlepší sportovec Olomoucka
| 27.02.2021
Vychází Sigmák k nedělnímu zápasu se Zlínem!Vychází Sigmák k nedělnímu zápasu se Zlínem!
| 26.02.2021
Levý obránce nebo střední záložník? Hlavně chci hrát, říká ZmrzlýLevý obránce nebo střední záložník? Hlavně chci hrát, říká Zmrzlý
| 25.02.2021
21. kolo: Druhé moravské derby v řadě na Andrově stadionu21. kolo: Druhé moravské derby v řadě na Andrově stadionu
80 let Androva stadionu: Západní tribuna80 let Androva stadionu: Západní tribuna
| 23.02.2021
Fotbal přináší krásné i smutné chvíle. Výhru si užíváme, řekl LátalFotbal přináší krásné i smutné chvíle. Výhru si užíváme, řekl Látal
| 21.02.2021
Výhru jsme potřebovali, řekl autor rozhodující branky ChytilVýhru jsme potřebovali, řekl autor rozhodující branky Chytil