Aktuality

Dorostenci SK Sigma startují přípravu

Dorostenci SK Sigma startují přípravu

09.01.2018 / SCM

Ve středu 10: ledna zahájí přípravu na jarní část soutěží všechna dorostenecká mužstva SK Sigma Olomouc. Čeká je obvyklý dril tréninkových jednotek, soustředění a přípravných zápasů, tým U 16 navíc startuje v Memoriálu Vlastislava Marečka.

Program přípravy SK Sigma U 19
10. ledna: zahájení
13. ledna: SK Sigma U 19 – Ústí nad Orlicí (13.30)
20. ledna: SK Sigma U 19 – Žilina (11.00)
24. ledna: Mohelnice – SK Sigma jun. (16.00)
27. ledna: SK Sigma U 19 – Slovan Bratislava (12.00)
3. února: Trenčín – SK Sigma U 19
7. února: SK Sigma jun. – Uničov (16.30)
10. února: SK Sigma U 19 – Trnava (10.00)
11. února: SK Sigma jun. – Velká Bíteš (11.00)
14. února: SK Sigma U 19 – 1. HFK Olomouc (17.30)
17. února: SK Sigma U 19 – Dunajská Streda (10.00)
24. února: SK Sigma U 19 – České Budějovice (13.00, 1. mistrovský zápas)

Program přípravy SK Sigma U 18
10. ledna: zahájení
17. ledna: SK Sigma U 18 - Líšeň (15.00)
19. ledna: SK Sigma U 18 – 1. HFK Olomouc (17.30)
27. ledna: SK Sigma U 18 – Slovan Bratislava (14.00)
31. ledna: Č. Budějovice – SK Sigma U 18 (12.00)
3. února: Trenčín – SK Sigma U 18
10. února: SK Sigma U 18 – České Budějovice (14.00)
24. února: Teplice – SK Sigma U 18 (13.00)
3. března: Kladno – SK Sigma U 18
18. března: SK Sigma U 16 – Ostrava (10.15, 1. mistrovský zápas)

Program přípravy SK Sigma U 17
10. ledna: zahájení
13. ledna: SK Sigma U 17 – Kladno (15.30)
15. – 19. ledna: soustředění Loučná nad Desnou
27. ledna: Žilina – SK Sigma U 17
3. února: Krnov – SK Sigma U 17 (10.00)
10. února: SK Sigma U 17 – Trnava (12.00)
13. února: SK Sigma U 17 - Teplice (10.00)
17. února: SK Sigma U 17 – Trenčín (12.00)
24. února: SK Sigma U 17 – České Budějovice (15.15, 1. mistrovský zápas)

Program přípravy SK Sigma U 16
11. ledna: zahájení
13. ledna: SK Sigma U 16 – Kladno (17.00, Memoriál Vl. Marečka)
18. ledna: SK Sigma U 16 - Lišeň (16.45)
27. ledna: Žilina – SK Sigma U 16
31. ledna: Č. Budějovice – SK Sigma U 16 (12.00)
3. února: Krnov – SK Sigma U 16 (12.00)
5. – 9. února: soustředění Loučná nad Desnou
10. února: SK Sigma U 16 – České Budějovice (16.00, Memoriál Vl. Marečka)
13. února: Teplice – SK Sigma U 16 (12.00, Memoriál Vl. Marečka)
17. února: SK Sigma U 16 – Trenčín (14.00)
24. února: Teplice – SK Sigma U 16 (15.00, Memoriál Vl. Marečka)
3. března: Kladno – SK Sigma U 16 (Memoriál Vl. Marečka)
18. března: SK Sigma U 16 – Ostrava (12.15, 1. mistrovský zápas)




SCM - další aktuality:

Týmy U18 a U16 změřily síly s JihlavouTýmy U18 a U16 změřily síly s Jihlavou
| 07.11.2021
Dorostenci U19 a U17 uzavřeli podzimní část sezóny v Hradci KrálovéDorostenci U19 a U17 uzavřeli podzimní část sezóny v Hradci Králové
| 30.10.2021
Týmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály ZlínTýmy U19 a U17 doma jednoznačně přehrály Zlín
| 23.10.2021
Tým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankamiTým U19 veze z Příbrami bod, sedmnáctka zvítězila čtyřmi brankami
| 18.10.2021
Osmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez boduOsmnáctka vyhrála nad Zbrojovkou, šestnáctka proti Brnu bez bodu
| 10.10.2021
Osmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěruOsmnáctka proti Zlínu bez bodu, šestnáctka přišla o výhru v závěru
| 03.10.2021
Týmy U19 a U17 změřily síly s PardubicemiTýmy U19 a U17 změřily síly s Pardubicemi
| 02.10.2021
Osmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítěznéOsmnáctka i šestnáctka proti Frýdku vítězné
| 25.09.2021
Týmy U19 a U17 proti Slavii neuspělyTýmy U19 a U17 proti Slavii neuspěly
| 25.09.2021
Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané Kategorie U10 pořádala turnaj v Kostelci na Hané
| 23.09.2021

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná