Aktuality

15. kolo: Sigma jede do Teplic

15. kolo: Sigma jede do Teplic

09.11.2018 / A tým

Před reprezentační přestávkou čeká tým SK Sigma Olomouc utkání v Teplicích. Duel jedenáctého s dvanáctým v tabulce je na programu v neděli od 15.00.

Sigma ve čtyřech zápasech v řadě bodovala, ovšem v posledních dvou musela vždy dohánět ztrátu dvou branek. V Karviné se to povedlo na vítězství, pak doma s Opavou jen na bod. A právě zbytečně inkasovaných branek se Hanáci musí v neděli vyvarovat. „Dostáváme strašně moc branek jako první, většinou musíme dotahovat, jsme nuceni reagovat na vývoj utkání. Což je vždycky složité. Ono se to několikrát povede, ale samozřejmě nelze očekávat, že zvrátíme každé utkání. Takže určitě prvotní předpoklad úspěchu je, abychom šli konečně do vedení my a musel dotahovat soupeř,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Na teplických Stínadlech se nikdy nehrají nějaká lehká utkání. „Jednoduchý není žádný zápas. Bodová blízkost, pokud pominu první šestku, je hodně velká, je tam výrazná vyrovnanost.  Naše další utkání zapadá do té řady duelů s mužstvy, které jsou v tabulce kolem. A dobře si uvědomujeme, stejně jako soupeři, že každý bod z těchto utkání má dvojnásobnou hodnotu,“ podotkl Jílek.

A kudy vede hanácká cesta k bodovému zisku v Teplicích? „Samozřejmě neinkasovat jako první. A potom hrát hodně aktivně, někdy maličko zjednodušit hru, víc se tlačit do zakončení, abychom si vytvořili více střeleckých situací,“ řekl Jílek.

Chybět budou zranění Roman Polom s Martinem Hálou.

Počasí
Podle serveru chmi.cz v den bude k nám mezi hlubokou tlakovou níží nad východním Atlantikem a mohutnou tlakovou výší nad východní Evropou dále proudit teplejší a vlhčí vzduch od jihu. Mělo by být převážně zataženo nízkou oblačností, mlhavo, místy slabý déšť nebo mrholení. Během dne postupné protrhávání oblačnosti a ustávání srážek. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s, ve východní části kraje postupně mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 5 m/s.

Pravděpodobné sestavy
Teplice:
Diviš - Jeřábek, Čmovš, Král - Hora, Ljevakovič, Kučera, Žitný, Luts - Trubač, Vaněček. Trenér Stanislav Hejkal.
SK Sigma Olomouc: Buchta – Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Pilař, Houska, Kalvach, Dvořák, Falta – Nešpor. Trenér Václav Jílek.

Utkání FK Teplice - SK Sigma Olomouc se hraje v neděli 11. listopadu od 15.00 (rozhodčí Radek Dubravský – Kamil Hájek, Adam Horák).
A tým - další aktuality:

Trenčín ve druhém přátelském utkání oplatil Sigmě porážkuTrenčín ve druhém přátelském utkání oplatil Sigmě porážku
| 12.01.2019
V prvním zápase v novém roce Sigma porazila Trenčín V prvním zápase v novém roce Sigma porazila Trenčín
| 12.01.2019
David Houska krátce o startu zimní přípravyDavid Houska krátce o startu zimní přípravy
| 04.01.2019
Sigma zahájila přípravu na jarní část sezóny Sigma zahájila přípravu na jarní část sezóny
| 03.01.2019
Sigma zahájí zítra dopoledne přípravuSigma zahájí zítra dopoledne přípravu
| 02.01.2019
Shrnutí roku 2018 v podání SK SigmaShrnutí roku 2018 v podání SK Sigma
| 30.12.2018
Michal Vepřek je mezi legendami SK Sigma Michal Vepřek je mezi legendami SK Sigma
| 26.12.2018
Hezké Vánoce všem příznivcům SK Sigma, děkujeme za podporu!Hezké Vánoce všem příznivcům SK Sigma, děkujeme za podporu!
| 24.12.2018
Sigma punčovala pro Dětské centrum TopolanySigma punčovala pro Dětské centrum Topolany
| 19.12.2018
Václav Jemelka prodloužil smlouvuVáclav Jemelka prodloužil smlouvu
| 18.12.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná