Zápas století 8.9.2019 14:00

Aktuality

15. kolo: Sigma jede do Teplic

15. kolo: Sigma jede do Teplic

09.11.2018 / A tým

Před reprezentační přestávkou čeká tým SK Sigma Olomouc utkání v Teplicích. Duel jedenáctého s dvanáctým v tabulce je na programu v neděli od 15.00.

Sigma ve čtyřech zápasech v řadě bodovala, ovšem v posledních dvou musela vždy dohánět ztrátu dvou branek. V Karviné se to povedlo na vítězství, pak doma s Opavou jen na bod. A právě zbytečně inkasovaných branek se Hanáci musí v neděli vyvarovat. „Dostáváme strašně moc branek jako první, většinou musíme dotahovat, jsme nuceni reagovat na vývoj utkání. Což je vždycky složité. Ono se to několikrát povede, ale samozřejmě nelze očekávat, že zvrátíme každé utkání. Takže určitě prvotní předpoklad úspěchu je, abychom šli konečně do vedení my a musel dotahovat soupeř,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Na teplických Stínadlech se nikdy nehrají nějaká lehká utkání. „Jednoduchý není žádný zápas. Bodová blízkost, pokud pominu první šestku, je hodně velká, je tam výrazná vyrovnanost.  Naše další utkání zapadá do té řady duelů s mužstvy, které jsou v tabulce kolem. A dobře si uvědomujeme, stejně jako soupeři, že každý bod z těchto utkání má dvojnásobnou hodnotu,“ podotkl Jílek.

A kudy vede hanácká cesta k bodovému zisku v Teplicích? „Samozřejmě neinkasovat jako první. A potom hrát hodně aktivně, někdy maličko zjednodušit hru, víc se tlačit do zakončení, abychom si vytvořili více střeleckých situací,“ řekl Jílek.

Chybět budou zranění Roman Polom s Martinem Hálou.

Počasí
Podle serveru chmi.cz v den bude k nám mezi hlubokou tlakovou níží nad východním Atlantikem a mohutnou tlakovou výší nad východní Evropou dále proudit teplejší a vlhčí vzduch od jihu. Mělo by být převážně zataženo nízkou oblačností, mlhavo, místy slabý déšť nebo mrholení. Během dne postupné protrhávání oblačnosti a ustávání srážek. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C. Slabý proměnlivý vítr do 3 m/s, ve východní části kraje postupně mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 5 m/s.

Pravděpodobné sestavy
Teplice:
Diviš - Jeřábek, Čmovš, Král - Hora, Ljevakovič, Kučera, Žitný, Luts - Trubač, Vaněček. Trenér Stanislav Hejkal.
SK Sigma Olomouc: Buchta – Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Pilař, Houska, Kalvach, Dvořák, Falta – Nešpor. Trenér Václav Jílek.

Utkání FK Teplice - SK Sigma Olomouc se hraje v neděli 11. listopadu od 15.00 (rozhodčí Radek Dubravský – Kamil Hájek, Adam Horák).
A tým - další aktuality:

Hráči SK Sigma Olomouc na hostováníHráči SK Sigma Olomouc na hostování
| 22.08.2019
Trenér Látal před Teplicemi: Musíme dát hlavy nahoruTrenér Látal před Teplicemi: Musíme dát hlavy nahoru
| 22.08.2019
7. kolo: Sigma zítra přivítá v retrodresech Teplice7. kolo: Sigma zítra přivítá v retrodresech Teplice
| 22.08.2019
V MOL Cupu nás čekají RosiceV MOL Cupu nás čekají Rosice
| 19.08.2019
Obránce Radek Látal nastoupil poprvé v základní sestavěObránce Radek Látal nastoupil poprvé v základní sestavě
| 19.08.2019
Ohlasy: Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc 3:2Ohlasy: Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc 3:2
| 18.08.2019
Dvoubrankové vedení si Sigma neuhlídala. Z Ďolíčku body nevezeDvoubrankové vedení si Sigma neuhlídala. Z Ďolíčku body neveze
| 17.08.2019
Sestava SK Sigma proti BohemiansSestava SK Sigma proti Bohemians
| 17.08.2019
Upřesnění 8. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 8. kola FORTUNA:LIGY
| 17.08.2019
6. kolo: Sigma v Ďolíčku změří síly s Bohemians6. kolo: Sigma v Ďolíčku změří síly s Bohemians
| 15.08.2019OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná