Aktuality

Před zápasem přijede fotbalová střelnice

Před zápasem přijede fotbalová střelnice

18.08.2018 / Ostatní

Možná jste zábavnou fanzónu Fortuna fotbalová střelnice už zahlédli. Týmy fanoušků si nadhazují míč o trampolínu a snaží se za jednu minutu nastřílet co nejvíce branek. Před pondělním domácím zápasem SK Sigma Olomouc bude fotbalová střelnice od 16 hodin v Olomouci.

Jeden hráč nadhazuje míč o trampolínu, další střílí z voleje na brankáře a za jednu minutu se mu snaží dát co nejvíce gólů. To je fotbalová střelnice, kterou si mohou užít fanoušci v Olomouci.

Před pondělním zápasem SK Sigma proti Ostravě v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY si mohou fanoušci zpříjemnit fotbalové odpoledne zábavnou fanzónou. Od 16 hodin bude u Androva stadionu nachystaná fotbalová střelnice. Ta na vás bude čekat na konci parkoviště u dětského dopravního hřiště.

A jak na to? Stačí si sestavit tým o 2 až 10 hráčích, vyplnit přímo u střelnice krátkou přihlášku a soutěžit. Fotbalisté Sigmy Olomouc Jiří Texl, Šimon Falta, Lukáš Kalvach, Martin Nešpor a Martin Sladký dokázali za minutu překonat brankáře fotbalové střelnice hned osmkrát.

Není to ale výsledek, který by nešel překonat. Stejně si v minulém kole vedli ligoví fotbalisté Teplic, které ale překonal fanouškovský tým Brandejšťáci s devíti zásahy.

Ať tak, nebo tak, nejlepší tým dne vyhraje od Fortuny poukázku 10 000 na útratu ve fanshopu SK Sigma Olomouc. Na ceny se mohou těšit ale i další účastníci zábavné fotbalové fanzóny. Každý účastník dostane volnou sázenku v hodnotě sto korun od Fortuny. Kolik gólů dá váš tým?
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná