Tipsport.cz

Aktuality

Soutěž SK Sigma pro fans - navrhni klubového maskota

Soutěž SK Sigma pro fans - navrhni klubového maskota

23.07.2018 / Ostatní

Nejprve tedy: CO JE TO MASKOT? "Maskot je obvykle konkrétní stylizovaná postava, většinou zvířecí, může se jednat také o člověka nebo personifikovanou věc, která reprezentuje skupinu osob se stejnými zájmy, například sportovní klub”

Jako maskota olomoucké Sigmy jsme vybrali postavu Poseidóna (starořeckého boha moře a vodního živlu), která bude originálně a výstižně provázet tým fotbalovými bitvami na Andrově stadionu a společně s fanoušky v ochozech vytvářet tu pravou fotbalovou atmosféru.
Hledáme takový návrh Poseidóna, který by měl mít atraktivní vzhled a potěšil malé i velké diváky.

Soutěž o tvorbu maskota začne v pondělí 23. července! Chcete se soutěže zúčastnit? Tak neváhejte a vytvořte ten nejlepší grafický návrh budoucího maskota. Návrhy, vytvořené buď ručně kreslené nebo v počítači, na papíře ve formátu A4, mohou být zasílány elektronickou poštou na adresu david.holly@sigmafotbal.cz  nebo také tou klasickou na adresu klubu: SK Sigma Olomouc, Legionářská 12, 779 00 Olomouc, a to do půlnoci dne 26. srpna 2018 (důležitý je čas odeslání). V obou případech musí být zaslaná pošta označena heslem MASKOT v emailové korespondenci v předmětu zprávy, v klasické korespondenci viditelně na obálce. Soutěže se může zúčastnit každý bez rozdílu věku, každý návrh však opatřete jménem a příjmením, adresou trvalého bydliště, emailem, telefonním spojením a také svým věkem.

obrázek - ručně malovaný (sken, foto)
počítačově upravený - grafická úprava JPEG, PDF atd.
sympatický vzhled
podoba, která osloví děti

 
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná