Tipsport.cz

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

26.03.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, byli v akci vzhledem k reprezentační přestávce pouze ti ve druhé nejvyšší soutěži.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice remizovaly ve Znojmě 0:0. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Radek Látal (FK Pardubice) – Pardubice doma prohrály s Hradcem Králové 0:1, Radek Látal do utkání nezasáhl, byl připravený na lavičce.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma ztratilo dva body při remíze 0:0 s Vítkovicemi. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, devět minut před koncem byl střídán.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Také Václav Vašíček nastoupil za Znojmo v základní sestavě a odehrál kompletních devadesát minut.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec proti Frýdku nehrál, zápas byl odložen na 3. dubna.

Roman Bala (MFK Frýdek-Místek) – Utkání Frýdku v Třinci bylo odloženo na příští středu.

Informace pro fanoušky k utkání se SlaviíInformace pro fanoušky k utkání se Slavií
| 29.11.2021
Růsek: Do dalších zápasů se máme od čeho odpíchnoutRůsek: Do dalších zápasů se máme od čeho odpíchnout
| 27.11.2021
Věřil jsem, že dnes vyhrajeme, řekl Jílek Věřil jsem, že dnes vyhrajeme, řekl Jílek
Sigma v Ďolíčku excelovala. Pardubice porazila vysoko 5:1Sigma v Ďolíčku excelovala. Pardubice porazila vysoko 5:1
Na stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnostiNa stadiony pouze s 1000 diváků. Zpřísněno dokládání bezinfekčnosti
| 26.11.2021
16. kolo: Sigma bude hrát s Pardubicemi16. kolo: Sigma bude hrát s Pardubicemi
Sigma zdolala Dynamo na penalty a postoupila do čtvrtfinále MOL CupuSigma zdolala Dynamo na penalty a postoupila do čtvrtfinále MOL Cupu
| 23.11.2021
MOL Cup: Sigmu čeká zápas v Českých BudějovicíchMOL Cup: Sigmu čeká zápas v Českých Budějovicích
| 22.11.2021
Jílek: Absence hráčů nebyl důvod ztráty bodůJílek: Absence hráčů nebyl důvod ztráty bodů
| 20.11.2021
Vepřek: Bohužel jsme za stavu 2:0 přestali hrátVepřek: Bohužel jsme za stavu 2:0 přestali hrát