Exolomoučtí hráči v zahraničí

26.11.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 24.– 25. listopadu. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců mohli přímo na hřišti radovat pouze Kamil Vacek.

Tomáš Černý (Aberdeen) – Aberdeen prohrál v Motherwellu 0:3. Brankář Tomáš Černý nechytal, zůstal připravený na lavičce.

Tomáš Kalas (Bristol City) – Bristol prohrál v Leedsu 0:2. Tomáš Kalas nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok prohrál v Gdaňsku 2:3. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, v 87.minutě byl střídán. Pět minut předtím dostal žlutou kartu.

Kamil Vacek (Odense BK) – Odense vyhrálo ve Farumu nad Nordsjællandem 3:1. Kamil Vacek šel do hry v 87. minutě.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Zápas Odry v Suwaki byl odložen.

10. kolo: Sigma hostí v sobotu Příbram10. kolo: Sigma hostí v sobotu Příbram
| 03.12.2020
Upřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti JablonciUpřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti Jablonci
| 29.11.2020
Nešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dálNešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dál
| 27.11.2020
Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1
České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!
9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím
| 26.11.2020
Upřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGY
| 24.11.2020
Šimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a KerbraŠimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a Kerbra
| 23.11.2020
Aleš Mandous se zařazuje mezi nejlepší brankáře v historii klubuAleš Mandous se zařazuje mezi nejlepší brankáře v historii klubu
Sigma stále zažívá jeden z nejlepších ligových úvodůSigma stále zažívá jeden z nejlepších ligových úvodů