Tipsport.cz

Aktuality

Sigma pomáhala s náborem v Mladči

Sigma pomáhala s náborem v Mladči

29.06.2018 / Ostatní

Ve středu 27. června Sigma pomáhala při prvním náboru fotbalovému týmu z Mladče. V Mladči na hřišti se objevila jména jako David Rozehnal, šéf RFA Martin Kotůlek a šéftrenér přípravek SK Sigma Olomouc Michal Hrubý.

V rámci projektu Sigma pro region, region pro Sigmu proběhla akce na podporu fotbalového klubu v Mladči, který chce otevřít mládežnické týmy. „Proto pan Zapletal oslavil náš klub, abychom s tímto projektem pomohli a chtěl zjistit náročnost fungování mládežnických týmů. Po dvou schůzkách jsme se dohodli, že uděláme nábor dětí přípravek,“ řekl šéftrenér přípravek SK Sigma Olomouc Michal Hrubý.

Mladeč oslovila školy, školky a na náboru to bylo vidět. Na hřišti se potkalo kolem 20 dětí, které trénovali pod vedením trenéra Hrubého, jako spoluhráče měli Davida Rozehnala. Martin Kotůlek se ujal role mentora rodičů, kterým vysvětloval, proč je důležité, aby se děti sportovaly a že fotbal je ten správný sport. Akce měla kladné ohlasy, i když trošku pršelo, tak se celým hřištěm nesla pozitivní atmosféra a bavili se i malí, tak i velcí. „Musíme moc poděkovat za pozvání a přislíbili jsme i další návštěvu a velkou pomoc, aby děti z náboru v Mladči zůstaly a hrály fotbal,“ uvedl Hrubý.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná