Hráči SK Sigma jako hosté jinde

29.10.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se tentokrát z výhry přímo na hřišti mohli radovat Matěj Hýbl a Patrik Voleský.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice porazily doma Žižkov 2:0. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo prohrálo v Táborsku 0:1. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, střídán byl v 76. minutě.

Václav Vašíček (FK Baník Sokolov) – Sokolov porazil doma Pardubice 1:0. Václav Vašíček nehrál.

Patrik Voleský (FK Baník Sokolov) – Patrik Voleský naskočil do zápasu v 83. minutě.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec doma remizoval s Vlašimí 0:0. Lukáš Buchvadlek nehrál.

10. kolo: Sigma hostí v sobotu Příbram10. kolo: Sigma hostí v sobotu Příbram
| 03.12.2020
Upřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti JablonciUpřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti Jablonci
| 29.11.2020
Nešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dálNešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dál
| 27.11.2020
Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1
České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!
9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím
| 26.11.2020
Upřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGY
| 24.11.2020
Šimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a KerbraŠimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a Kerbra
| 23.11.2020
Aleš Mandous se zařazuje mezi nejlepší brankáře v historii klubuAleš Mandous se zařazuje mezi nejlepší brankáře v historii klubu
Sigma stále zažívá jeden z nejlepších ligových úvodůSigma stále zažívá jeden z nejlepších ligových úvodů