JEDENÁCTKA A TRENÉR STOLETÍ

Dorost U18 i U16 jednoznačně zvítězil nad Zlínem

01.04.2019 / SCM

Víkendová utkání proti FC Fastav Zlín jasně opanovala Sigma! Po sobotním vítězství A týmu se z výhry mohli radovat také naši dorostenci do 18 a 16 let! K úspěchu svých týmů brankami přispěli Machala a Kašpárek za U18! Za šestnáctku se trefili Hřivnáč, Vítek a dvakrát Hadaš!

Konečný výsledek FC FASTAV ZLÍN U18 – SK SIGMA OLOMOUC U18 0:2 (0:1)
Branky 11. Machala, 87. Kašpárek
Sestava SK Sigma Muzikant – Jaš, Pavelka (50. Nízký), Bednár, Řezník – Heidenreich, Javora – Čech (77. Kašpárek), Hausknecht (88. Hamrozi), Repček (81. Hadaš) – Machala (86. Štencel)
Hodnocení trenéra Sedláčka Celý zápas jsme měli pod kontrolou, aktivním pojetím jsme soupeře nepustili do vážnější šance. Agresivitou v osobních soubojích jsme soupeře dostávali pod tlak, jen je škoda nevyužitých velkých šancí a neproměněné penalty. Zápas jsme mohli rozhodnout daleko dříve. S výkonem a přístupem všech hráčů jsem velmi spokojen.
Konečný výsledek FC FASTAV ZLÍN U16 – SK SIGMA OLOMOUC U16 0:4 (0:1)
Branky 35. Hřivnáč, 47. Vítek A., 50. a 79. Hadaš
Sestava SK Sigma Stoppen – Waclawik, Coufal, Vítek, Paar – Hrivnáč, Nízký, Fabiánek (50. Skopal), Opatřil (61. Cahel), Vyhlídal (55. Saňák) – Hadaš
Hodnocení trenéra Krajčoviče Utkání ve Zlíně se odehrávalo plně v naší režii. Snažili jsme se překonat dobře bránící obranu domácích, což se nám podařilo až na konci poločasu po hezké střele Hřivnáče. Zlínští se naopak pokoušeli zahrozit z brejkových akcí, ale vše zvládla vyřešit pozorná obrana s výborně chytajícím Stoppenem. Ve druhé půli se tlak a množství šancí ještě stupňoval a po zásluze jsem přidali další branky po hezkých kombinačních akcích. Hráči si celý zápas šli jednoznačně za svým cílem a po dobrém výkonu utkání zaslouženě zvítězili.

Týmy U19 a U17 se v derby postavily BaníkuTýmy U19 a U17 se v derby postavily Baníku