Dorostenci U19 a U17 zakončili sezónu výhrou nad Karvinou

01.06.2019 / SCM

Týmy do 19 a 17 let odehrály poslední utkání v sezóně 2018/2019. Na domácí půdě přivítaly celek z Karviné. Devatenáctka si jasnou výhrou zajistila třetí místo v tabulce I.Celostátní dorostenecké ligy! Dařilo se také týmu U17, který karvinské soupeře porazil 4:2!

SK SIGMA OLOMOUC U19 – MFK KARVINÁ U19 6:2 (2:0)

Branky: 6. Langer, 38. Grygar, 57. Vybíral, 60. Šidlík, 77. Machala, 83. Grečmal – 81. Dawid, 84. Mrózek

Sestava: Trefil – Twardzik (60. Kratochvíl), David, Bednár, Galus M. – Langer, Grygar, Vybíral (65. Hausknecht) – Šíp, Šidlík (60. Machala), Grečmal

Hodnocení trenéra Janotky: Dnes jsme odehráli poslední zápas sezóny. Pořád jsme měli o co hrát, pořád jsme bojovali o třetí místo v tabulce. Výkon v dnešním utkání navazoval na to, čím jsme se chtěli prezentovat. Byli jsme dominantní na míči, dokázali jsme soupeře dostat pod tlak a vytvářeli jsme si velké množství šancí, ze kterých pramenily góly. Branky, které jsme inkasovali, byly vizitkou defenzivní činnosti celého týmu. Byly zbytečné a dá se říct dětinské, jedna padla z penalty, druhá z rohu. Ale věřím, že až kluci naberou více zkušeností, takové góly dostávat nebudou. S naším výkonem jsem nicméně velmi spokojený, utkání jsme zvládli výsledkově i herně a zaslouženě vyhráli 6:2.

SK SIGMA OLOMOUC U17 – MFK KARVINÁ U17 4:2 (2:1)

Branky: 13. Daněk, 39. Galus L., 57. Raclavský, 88. Nováček – 45. Holaň, 60. Přichystal

Sestava: Vičar – Slavíček (87. Vítek F.), Černý, Sklenář, Judas – Nováček, Vymětalík, Daněk (57. Vybíral) – Raclavský (73. Uriča F.), Galus L. (73. Kašpárek), Špatný (87. Corriero)

Hodnocení trenéra Kalvacha: Poslední utkání v sezóně jsme zvládli výsledkově, když jsme vyhráli a potvrdili 4. místo v ligové tabulce. Herně jsem byl spokojen s prvním poločasem, protože jsme si vytvořili několik brankových příležitostí. Měli jsme o poločase vést 5:0. Bohužel jsme dvě minuty před pauzou darovali Karviné kontaktní branku. Druhý poločas se nám hra nedařila tak, jako v prvním poločase. Soupeř bojoval, neměl co ztratit a hrál odvážněji. Konečné umístění je určitě dobré, Sparta a Slavia neztráceli body a Baník měl skvělé jaro. My jsme jako jediní dokázali porazit jak Spartu, tak i Slavii. Kluci si dokázali, že mohou porazit každého. Všichni hráči zaslouží pochvalu za celou sezónu. Pracovali velmi dobře.

Pětice hráčů Sigmy je v nominaci reprezentační U17Pětice hráčů Sigmy je v nominaci reprezentační U17
| 19.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly v Mladé BoleslaviTýmy U19 a U17 bodovaly v Mladé Boleslavi
| 15.09.2019
Dorost U18 a U16 bojoval o body v LíšniDorost U18 a U16 bojoval o body v Líšni
Všechny dorostenecké týmy dnes zvítězilyVšechny dorostenecké týmy dnes zvítězily
| 11.09.2019
Dorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili ZlínuDorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili Zlínu