Aktuality

Sigmáci povoláni do mládežnických reprezentací

Sigmáci povoláni do mládežnických reprezentací

01.10.2019 / Ostatní

Včera i dnes proběhly nominace do reprezentačních výběrů. Jako už tradičně obdrželo pozvánku několik hráčů SK Sigma Olomouc.

Největší zastoupení máme v národním týmu do 20 let. Na reprezentační sraz pocestuje obránce David Zima a záložník Ondřej Zmrzlý. V listině náhradníků se dále nachází Lukáš Neuer, Jiří Sláma a Pavel Zifčák hostující v Pardubicích, Mojmír Chytil a Tomáš Zlatohlávek. Čeští mladící porovnají síly nejprve 10. října se Švýcarskem a 14. října s Anglií. Obě utkání se budou hrát na hřištích soupeřů.

V nominaci reprezentační devatenáctky na základní fázi kvalifikace mistrovství Evropy se ocitl náš brankář Jakub Trefil. Česko čekají souboje se San Marinem (9. 10.), Azerbajdžánem (12. 10.) a Norskem (15. 10.). Všechny tři zápasy hostí Městský stadion v Opavě.

Česká reprezentace do 18 let sehraje dva přípravné zápasy proti Švédsku (10. 10., Kravaře) a Turecku (14. 10., Havířov), ve kterých se představí dva hráči z naší akademie. Jedná se o záložníka Petra Nováčka a útočníka Lukáše Galuse. Na povolání budou ještě čekat Filip Slavíček a Matěj Vymětalík, které trenér Suchopárek zařadil do listiny náhradníků.

Sigmáci, ať se daří!


15-zmrzly-ondrej.png
3-zima-david.png
galus-lukas.jpg
novacek-petr.jpg
trefil-jakub.jpg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná