Tipsport.cz

Aktuality

Změna v marketingovém týmu

Změna v marketingovém týmu

02.01.2019 / Ostatní

S příchodem nového roku došlo k personální změně v marketingovém týmu. Na pozici tiskového mluvčího končí Petr Pelíšek. Tato pozice bude nahrazena dvěma novými – PR Managerem a Social Media Managerem. Funkce PR Managera se ujme Mgr. Alice Zbraňková, PR and Social Media Managerem bude Mgr. Michal Zbraněk.

Michal Zbraněk je s klubem SK Sigma Olomouc úzce spjat. V mládežnických týmech odehrál dvanáct sezon a byl členem úspěšného ročníku 1993. Od minulé sezóny spolupracuje na marketingových aktivitách klubu. Zapojil se také prostřednictvím projektu Univerzita pro sport, který propojuje Univerzitu Palackého s místními sportovními kluby.

Alice Zbraňková vystudovala Aplikovaná ekonomická studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. V minulosti působila v pražské Agentuře CzechInvest v kanceláři generálního ředitele. V blízkosti ochozů Androva stadionu se jako velká fanynka SK Sigma Olomouc pohybuje odmalička.

Petrovi Pelíškovi za celý klub děkujeme za dlouholetou spolupráci a přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak profesním životě!
Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná