Týmy U18 a U16 s přehledem zvítězily nad Brnem

02.06.2019 / SCM

Celky SK Sigma do 18 a 16 let přivítaly na domácí půdě Zbrojovku Brnu. Oba naše týmy brněnskému rivalovi nadělily vysoký počet branek a z duelů vyšly vítězně! Příští týden ve středu 5.6. čeká naši osmáctku i šestnáctku poslední zápas sezóny, ve kterém se postaví Blansku.

SK SIGMA OLOMOUC U18 – FC ZBROJOVKA BRNO U18  4:2 (2:1)

Branky: 2. a 58. Malacka, 5. Javora, 55. Repček, – 39. Banda, 73. Šedivý

Sestava: Obzina – Heidenreich, Pavelka, Javora, Řezník – Bílý, Vybíral (46. Kašpárek) – Malacka (70. Pagáčik), Hausknecht (83. Štencel), Repček – Machala (60. Čech)

Hodnocení trenéra Sedláčka: Do utkání jsme vstoupili dobře. Dvě pěkně sehrané standardky znamenaly vedení 2:0. Soupeř nám v závěru poločasu vstřelil kontaktní branku. Tempo zápasu bylo nahoru dolů. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. Odskočili jsme soupeři po krásných akcích o tři branky a místo abychom zápas dohráli v klidu, začali jsme hrát zbrkle. Po vystřídání naše hra ztratila plynulost, zápas jsme však dovedli do zaslouženého vítězství.

SK SIGMA OLOMOUC U16 – FC ZBROJOVKA BRNO U16  5:1 (2:1)

Branky: 23. Seehof, 26. Vyhlídal, 52., 63. a 76. Daněk - 13. Kiesel

Sestava: Stoppen – Paar (24. Daněk), Kadlec, Vítek A., Smolka – Fabiánek, Nízký, Skopal (64. Opatřil) – Saňák (71. Dohnálek), Seehof (37. Hřivnáč), Vyhlídal (76. Slatinský)

Hodnocení trenéra Krajčoviče: Poslední domácí utkání proti Brnu bylo velmi náročné po všech stránkách. Počasí, náročný program, zdravotní stav, dvě zranění v prvním poločase a v hlavách vidina udržení prvního místa v tabulce. To se možná promítlo v úvodu utkání, kdy jsme byli zbytečně nervózní a Brno se dostalo do vedení. Naštěstí se nám podařilo brzo skóre otočit a do zbytku utkání uklidnit. V druhém poločase jsme zápas drželi pod kontrolou a díky výbornému řešení ve finální fázi a hattricku Daňka zápas rozhodli a připsali si velmi cennou výhru. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za to, jak se v zápase vydali a pevně doufám, že sezonu úspěšně zakončíme ve středu v Blansku.

Umístění mládežnických týmůUmístění mládežnických týmů
| 20.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. den
| 09.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. den
| 08.06.2019
Žáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligyŽáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligy
| 07.06.2019
Týmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnajeTýmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnaje
| 06.06.2019
Dorost U16 slaví díky výhře titul, v Blansku zvítězil i tým U18Dorost U16 slaví díky výhře titul, v Blansku zvítězil i tým U18
| 05.06.2019
Výsledky týmů SK SigmaVýsledky týmů SK Sigma
| 03.06.2019
Týmy U18 a U16 s přehledem zvítězily nad BrnemTýmy U18 a U16 s přehledem zvítězily nad Brnem
| 02.06.2019
Dorostenci U19 a U17 zakončili sezónu výhrou nad KarvinouDorostenci U19 a U17 zakončili sezónu výhrou nad Karvinou