Tipsport.cz

Aktuality

Fotbalistky Sigmy odehrály poslední přípravné utkání

Fotbalistky Sigmy odehrály poslední přípravné utkání

02.09.2019 / Ostatní

Fotbalistky SK Sigma Olomouc odehrály poslední zápas letní přípravy, ve Zlíně remizovaly 0:0. Do ligové sezóny vstoupí v neděli 8. 9. od 14:00 v Teplicích. Poslední přípravné utkání mají za sebou také dorostenky z WU18, které zvítězily ve Zlíně jednoznačně 8:0. První ligový zápas je čeká též v neděli 8. 9. od 10:30 v Líšni.

FC Fastav Zlín ženy - SK Sigma Olomouc ženy  0:0 (0:0)

Sestava: Bednaříková - Gnipová, Holcová, Vítková, Špunarová - Makošová, Vykopalová - Vajdíková, Bulavová, Knápková - Halgašová.

Střídaly: Pěrušková, Večeřová, Skupinová, Šafářová, Zahradníčková.

Hodnocení trenéra Fojtíka: Do utkání jsme vstoupili za velkého vedra s cílem držet míč. Soupeř na nás však nastoupil a nátlakovou hrou na hranici pravidel nás zatlačil na naši polovinu. Poté jsme se oklepali, soupeř však začal hrozit z brejků, které jsme díky skvělé Holcové pokryli. V druhé polovině se pak utkání přelévalo nahoru dolů. Pozitiva bych viděl v naší kondici a týmovosti. Byla to kvalitní prověrka před sezónou.

FC Fastav Zlín WU18 - SK Sigma Olomouc WU18  0:8 (0:4)

Branky: Grygarová 3x, Možíšová 2x, Jedynáková, Maříková, Malíšková.

Sestava: Herynková - Planičková, Jurtíková, Lukaštíková, Malíšková - Rédová, Maříková, Kvapilová, Plačková - Grygarová, Možíšová.

Střídaly: Bartošáková, Kočišová, Jedynáková, Navrátilová, Hrazdilová, Zbořilová, Janků.

Hodnocení trenéra Novotného: Soupeře jsme přehrávali po celé utkání, což jsme dokázali vyjádřit i brankově. V utkání se vystřídalo 18 hráček, čímž občas trpěla plynulost hry. V posledním přípravném utkání jsme čekali, že nás soupeř prověří mnohem více.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná