Tipsport.cz

Aktuality

Brankáři SK Sigma společně zakončili podzimní část sezóny

Brankáři SK Sigma společně zakončili podzimní část sezóny

03.12.2019 / Ostatní

Jako každý rok, i letos se brankáři SK Sigma Olomouc sešli v rámci sportovního odpoledne, aby společně zakončili podzimní část sezóny.

Setkání se zúčastnili všichni sigmáčtí brankáři od malých fotbalistů přípravek až po hráče A-týmu. Na programu byly nejrůznější míčové hry a následné posezení v prostorách Androva stadionu, kde naši hráči mohli soutěžit o dresy, rukavice a další hodnotné ceny.

Tradiční akci pořádá bývalá brankářská opora Sigmy a současný trenér brankářů Tomáš Lovásik již několik let. „Je to příležitost pro naše kluky, aby si společně zahráli, zasoutěžili, ale především, aby si popovídali a setkali se se svými vzory,“ řekl kouč Lovásik, který má v současné době na starosti přípravu gólmanů A a B-týmu.

Letos mu s organizací akce pomáhali jeho trenérští kolegové Martin Vaniak, brankářská legenda a trenér brankářů dorosteneckých celků, Zbyněk Telíšek, který se věnuje tréninku gólmanů přípravek, a Martin Blaha, trenér brankářů Regionální fotbalové akademie. „V tomto setkání vidím velký přínos hlavně z toho důvodu, že v mladých hráčích budujeme a posilujeme vztah k Sigmě jako klubu,“ uvedl trenér Blaha, další z bývalých hráčů SK Sigma Olomouc.


6.jpeg
7.jpeg
8.jpeg
10.jpeg
1.jpeg
3.jpeg
5.jpeg
11.jpeg
12.jpeg
13.jpeg
14.jpeg

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná