Aktuality

Sigma pomůže poničené zoologické zahradě

Sigma pomůže poničené zoologické zahradě

04.04.2019 / Ostatní

SK Sigma pomůže Zoologické zahradě Olomouc, která se zotavuje po ničivé vichřici Ebrhard. Pomoci mohou i fanoušci našeho klubu zasláním dárcovské SMS.

V noci na 11. března zasáhla olomouckou zoo bouře, která svou silou poničila výběhy a polámala na osm set stromů. Zahrada musela být na dva dny uzavřena, obnova areálu však trvá dodnes. A zdaleka není u konce. 

Podporu zoologické zahradě vyjádřila i Sigma Olomouc. Kapitán našeho A-týmu Michal Vepřek a záložník Václav Pilař přijeli do zoo osobně a podíleli se na natáčení upoutávky, která poběží v kinech před filmovou produkcí a bude sloužit k představení možností, jak pomoci při obnově areálu zahrady. „Při pohledu na zpustošenou krajinu se nám těžko hledají slova. Zoo je pro nás neoddělitelnou součástí města, jeho dědictvím, a to, co jsme viděli, bylo pro nás absolutním zděšením,“ shodli se oba naši hráči.

„Zoo Olomouc je jedním ze symbolů našeho města. Velice nás zasáhlo, jaké devastující následky vichřice měla. S pomocí jsme proto neváhali ani minutu,“ uvedli zástupci vedení klubu.

Pomoci však můžete i vy fanoušci Sigmy a příznivci olomoucké zoo. Stačí zaslat dárcovskou SMS ve výši 30, 60 nebo 90 Kč na číslo 87 777 ve tvaru

  • DMS ZOOOL 30
  • DMS ZOOOL 60
  • DMS ZOOOL 90

Navíc každý, kdo do zoo přijde se vstupenkou z utkání SK SIGMA OLOMOUC – MFK KARVINÁ, které se odehraje tuto neděli 7. dubna v 15:30 hodin, obdrží dětskou vstupenku do zahrady zdarma. A naopak, kdo se do 21. dubna prokáže vstupenkou pro dospělého ze Zoo Olomouc, obdrží ve Fanshopu nebo na pokladnách SK Sigma lístek zdarma na utkání SK SIGMA OLOMOUC – FK TEPLICE, které se hraje v neděli 21. dubna v 17 hodin. 


zoo-1.jpeg
zoo-2.jpeg

Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná
rulet slot siteleri