Tipsport.cz

Aktuality

Na Andrově stadionu začíná dvoudenní Svátek fotbalu

Na Andrově stadionu začíná dvoudenní Svátek fotbalu

04.06.2019 / Ostatní

Již dnes začíná 22. ročník žákovského turnaje McDonald´s Cup, který bude do středy 5. června hostit Andrův stadion! V celostátním finále neboli Svátku fotbalu se představí nejlepší týmy chlapců a dívek z více jak čtyř tisíc českých základních škol. Olomoucké barvy budou hájit žáci Základní školy Heyrovského Olomouc, coby zástupci našeho regionu v turnaji.

Nejen účastníci turnaje se mohou těšit na řadu zajímavých doprovodných aktivit, jako například exhibiční zápas týmu McDonald´s a týmu osobností, který budou reprezentovat například Pavel Horváth či olomoucké fotbalové legendy David Rozehnal a Roman Hubník se svými syny, Marek Heinz, Tomáš Janotka, Martin Kotůlek a obránce současného A-týmu SK Sigma Vít Beneš nebo hokejisté HC Olomouc a bavič, herec a režisér Jakub Kohák.

V rámci nabitého programu čeká návštěvníky také vystoupení hudební skupiny dětí z dětského domova z Olomouce, soutěž ve zpěvu písně Zelená je tráva a soutěž o nejnápaditější fanouškovský transparent.

Malí i velcí fotbaloví nadšenci se budou moci zapojit i do aktivit v game zóně na hřišti číslo dvě u Androva stadionu, u kterých budou moci vyhrát zajímavé ceny.

Program akce

úterý 4. 6.

14:00 slavnostní nástup

14:30 – 17:30 utkání v základních skupinách

středa 5. 6.

9:00 utkání v základních skupinách

11:00 slavnostní nástup semifinalistů

12:00 – 12:30 pěvecká soutěž tříd Zelená je tráva (game zóna)

12:40 – 13:30 exhibiční zápas týmu McDonald’s a týmu osobností

13:35 vyhlášení soutěže škol o nejnápaditější transparent          

14:00 – 14:30 finále

14:45 – 15:15 slavnostní zakončení, předání cen

 

 

 OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná