Tipsport.cz

Aktuality

Jak se o víkendu dařilo žákům SK Sigma

Jak se o víkendu dařilo žákům SK Sigma

05.05.2019 / Sportovní třídy

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U15 – FC VYSOČINA JIHLAVA U15 6:2 (2:0)
Branky 11., 36., 48. a 51. Slatinský, 32. Michl, 44. Skalský
Sestava SK Sigma Koutný – Janyška, Dohnálek, Stašák, Hapal – Kovařík (48. Vaněk), Grulich, Michl, Skalský (53. Trefil) – Studený – Slatinský
Hodnocení trenéra Kováře Přestože jsme se s Jihlavou utkali podruhé během jednoho týdne, toto utkání bylo zcela odlišné tomu v Jihlavě. V prvním poločase naši hráči často zbytečně hru zjednodušovali dlouhými míči, chyběla nám mezihra, klid na míči a nabídka od středové řady. Přesto jsme si dokázali vypracovat tři velké šance. Druhý poločas přinesl zlepšení po herní stránce, zlepšili jsme pohyb, začali jsme kombinovat a dostávali se do šancí, které se nám dařilo proměňovat. Soupeř obě branky zaznamenal střelou z větší vzdálenosti, v posledních pěti minutách jsme ho navíc individuálními chybami pustili do dvou dalších šancí, které ale neproměnil.
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U14 – FC VYSOČINA JIHLAVA U14 4:1 (4:0)
Branky 2. a 34. Špangr, 17. a 25. Uriča
Sestava SK Sigma Mazur – Táborský, Pavlíček (46. Lenhart), Šembera, Třeštík – Proniuk (46. Horák), Chudoba, Foukal (36. Řezníček), Knébl – Špangr (46. Novotný), Uriča (46. Zdráhal)
Hodnocení trenéra Škody

Utkání s Jihlavou nabídlo podobný průběh jako minulý týden. Chtěli jsme být aktivní, zvládat rychlý presink a represink a nebát se kolmých přihrávek za obranu. Už ve druhé minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Špangra a do konce poločasu přidali ještě další 3 góly. Druhý poločas začal soupeř mnohem aktivněji než první a donutil nás k chybám a vytvořil si pár slibných šancí, z nichž jednu proměnil. Po těchto slabších deseti minutách jsme se opět ujali iniciativy my a soupeře dokázali ve zbytku druhého poločasu zatlačit na jeho obranné polovině. Bohužel nám při pohledných akcích v závěru chyběl klid v koncovce a už jsme žádný gól nepřidali, a tak se počet vstřelených branek na našem kontě zastavil na čtyřech.

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U13 – FC SPARTA BRNO U14 8:0 (8:0)
Hodnocení trenéra Kaliny Po velmi dobré první třetině utkání, kdy jsme soupeři nedali vydechnout, rychle napadali, tvořili si šance a na hřišti dominovali. V dalších třetinách jsme polevili, hra se vyrovnala a hrálo se jen mezi vápny. Nebyli jsme schopni vlastními chybami a nedůrazem si vytvořit šance a trvalejší tlak. Chyběla snaha po gólu.
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U12 – 1. místo na turnaji "O pohár hejtmana zlínského kraje" ve Vsetíně
Hodnocení trenéra Bilíka Turnaj, kterého se účastnilo jedenáct týmů z Moravy a Slovenska, jsme zvládli velice dobře. I přes některé horší vstupy do utkání jsme vždy dokázali tempo vystupňovat a soupeře přehrát. Celkově jsme z deseti utkání osmkrát vyhráli, jednou remizovali a až v posledním utkání jsme podlehli klukům ze Zlína, to vše s celkovým skóre 38:7. Celý turnaj jsme navíc zvládli velice dobře i po kondiční stránce. I přes to, že jsme měli pouze dva hráče na střídání, nebyl tento fakt na naší hře nijak znát. Naše výkony byly oceněny i individuálními oceněními, kdy se do all stars týmu turnaje dostali Martin Ptáčník a Jakub Zachař, který si zároveň odvezl i cenu za nejlepšího střelce turnaje.
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U11 – FC SPARTA BRNO U12 0:4
Hodnocení trenéra Hrubého Utkání s dostatečným množstvím gólových příležitostí lépe zvládlo Brno, které na rozdíl od nás dokázalo vstřelit čtyři branky po individuálních chybách ve středu hřiště. V utkání nás soupeř ze začátku předčil v nasazení a agresivitě. V průběhu zápasu jsme se sice soupeři snažili vyrovnat, ale z velkého množství soubojů jsme bohužel nedokázali vzejít vítězně.

 

 
Sportovní třídy - další aktuality:

Starší žáci porazili Slovácko Starší žáci porazili Slovácko
| 21.11.2021
Žáci Sigmy jasně přehráli HodonínŽáci Sigmy jasně přehráli Hodonín
| 18.11.2021
Starší žáci přehráli ŠumperkStarší žáci přehráli Šumperk
| 14.11.2021
Mladší žáci zakončili podzimní část soutěže výhrou nad ŽďáremMladší žáci zakončili podzimní část soutěže výhrou nad Žďárem
| 07.11.2021
Žákovské soutěže pokračovaly i ve sváteční denŽákovské soutěže pokračovaly i ve sváteční den
| 29.10.2021
Sigmáci U13 a U12 dominovali utkání proti Slovanu Havlíčkův BrodSigmáci U13 a U12 dominovali utkání proti Slovanu Havlíčkův Brod
| 24.10.2021
Osmnáctka a šestnáctka rozstřílely PorubuOsmnáctka a šestnáctka rozstřílely Porubu
| 16.10.2021
Interliga U13 a U12 pokračovala 4. kolemInterliga U13 a U12 pokračovala 4. kolem
| 10.10.2021
Patnáctka a čtrnáctka jasně přehrály KarvinouPatnáctka a čtrnáctka jasně přehrály Karvinou
| 10.10.2021
Starší žáci si poradili s Jihlavou, mladší žáci přehráli ProstějovStarší žáci si poradili s Jihlavou, mladší žáci přehráli Prostějov
| 03.10.2021OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná