Zápas století 8.9.2019 14:00

Dorostenci U19 a U17 bojovali na půdě Slavie

06.04.2019 / SCM

Ve 20. kole I. Celostátní dorostenecké ligy se naše týmy U19 a U17 postavily pražské Slavii. Devatenáctka z Prahy bohužel odjíždí po porážce 1:2. Sedmnáctka si připsala dva body za remízu 1:1 v základní hrací době. V penaltovém rozstřelu pak dokázala nad Slavií zvítězit 8:7!

Konečný výsledek
SK SLAVIA PRAHA U19 – SK SIGMA OLOMOUC U19 2:1 (1:0)
Branka 85. Bednár
Sestava SK Sigma Trefil – Twardzik, Kratochvíl (40. Bednár), David, Galus M. – Vybíral, Grygar, Langer – Šidlík (79. Machala), Raab, Grečmal (73. Šíp)
Hodnocení trenéra Janotky Vstup do utkání o první místo v tabulce se nám absolutně nepovedl. Zaostávali jsme v pohybu, rychlosti i v soubojích. K tomu jsme navíc v prvním poločase přidali hrubé chyby v rozehrávce a tak stav 1:0 o poločase byl pro nás ještě milosrdný. Druhý poločas byl diametrálně odlišný. Byli jsme najednou ve všech parametrech lepší než soupeř, měli jsme převahu v poli a vytvářeli jsme si šance. Ani ty největší jsme ale bohužel neproměnili. Od vyrovnání nás dělil jen malý kousek, ale příčinu v porážce a ztrátě bodů vidím jednoznačně v promrhaném prvním poločase.
SK SLAVIA PRAHA U17 – SK SIGMA OLOMOUC U17 1:1 (1:1), po penaltách 7:8
Branka 11. Raclavský
Sestava Vítek R. – Slavíček (Vítek F.), Sklenář, Černý, Judas (Vybíral P.) – Nováček, Vymětalík, Daněk – Raclavský (62. Uriča F.), Galus L., Šíp (69. Kašpárek)
Hodnocení trenéra Kalvacha Nezačali jsme dobře, když hned v první minutě jsme dostali branku. Jsem rád, že jsme i přesto hráli pořád to, co jsme si řekli a branka nás nijak nepoznamenala. Srovnali jsme po pěkné akci a v prvním poločase jsme měli více gólových šancí. Škoda, že jsme do poločasu nevedli. V druhém poločase se šance střídaly na obou stranách. Obě družstva mohla překlopit skóre na svou stranu. Remíza je nejspíš spravedlivá. Kluci nechali na hřišti všechno a odměnou jim bylo vítězství v pokutových kopech. Pochvala patří celému týmu.

Týmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhramiTýmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhrami
| 17.08.2019
Tři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem VídeňTři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem Vídeň
Souhrn letní přípravy U17Souhrn letní přípravy U17
| 16.08.2019
Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16