Tipsport.cz

Aktuality

Informace pro fanoušky k Zápasu století

Informace pro fanoušky k Zápasu století

06.09.2019 / Ostatní

Už tuto neděli se od 14:00 uskuteční dlouho očekávaný Zápas století. Výborná zpráva dnes doputovala na Andrův stadion z italského Turína. Svou účast potvrdil velikán českého fotbalu, legenda Juventusu a držitel Zlatého míče z roku 2003 Pavel Nedvěd! 

Počasí

Aktuální předpověď počasí na neděli hlásí polojasno s deštěm a teploty kolem 15°C. Doporučujeme proto vzít si s sebou vhodné oblečení a pláštěnku. S deštníky bohužel nebudete do areálu Androva stadionu z bezpečnostních důvodů vpuštěni.

Parkování

Parkovat bude možné na vybraných parkovištích poblíž Androva stadionu:

- parkoviště u České pošty v ulici Ladova 346/6

- parkoviště u Sportovní haly Univerzity Palackého, ulice U Sportovní haly 2

- Parkoviště u Husova sboru (Studentská), vedle Supermarketu Billa

Jak se dostat na stadion

Cestujete-li do Olomouce vlakem, nastupte na Hlavním nádraží na tramvaj č. 3 (ve směru Trnkova) nebo 2 a 7 (ve směru Neředín, Krematorium). Vystupte na zastávce Náměstí hrdinů nebo Palackého a vydejte se po ulici Legionářská (kolem Supermarketu Billa) rovně směrem k Androvu stadionu. Cesta z Hlavního nádraží na stadion trvá přibližně dvacet minut.

Vstup na stadion

Brány stadionu se fanouškům otevřou hodinu a půl před začátkem utkání. O poločase bude možné stadion opustit a vychutnat si občerstvení v areálu Fanzóny.

Fanzóna

Pro malé i velké fotbalové nadšence je připravena řada atrakcí, které budou umístěny v areálu „u bývalého letadla“ u Plaveckého stadionu. Těšit se můžete například na:

- Expozici SK Sigma Olomouc 

- fotbalovou střelnici od společnosti FORTUNA

- tři nafukovací atrakce od společnosti E.ON

- kruhové hřiště pro hru „jeden na jednoho“ od společnosti FOUL

- teqball (speciální stůl ve stylu pingpong upravený na hru s fotbalovým míčem)

- malování na obličej

- nafukovací sigmácké balonky.

V rámci fanzóny na vás budou čekat i stánky s občerstvením, které budou součástí festivalu Street Food Day. Tam bude možné ochutnat hamburgery, burrita a sendviče a čepované pivo, míchané nápoje či nealko limonády od Cuban Osa Baru. Čekat na vás bude i stánek Daniel´s Donuts se svými výbornými koblížky.

Fanzóna bude v provozu od 9:30 do 13:00 tak, abyste se na svá místa dostali včas a vyhnuli se frontám u vstupu.

Vstupenky

Posledních pár set vstupenek na Zápas století je stále ještě k dostání, a to za 250 Kč nebo 300 Kč. Můžete je zakoupit každý všední den od 10:00 do 17:00 v klubovém Fanshopu nebo v síti Ticketportal. Upozorňujeme, že rezervace z Ticketportalu je možné vyzvednout pouze na pobočkách Ticketportalu! 

V den utkání budou otevřeny pouze pokladny vedle klubového Fanshopu, a to od 9:30 do 14:00.

Fanshop

Oficiální klubový Fanshop bude v den utkání otevřen od 9:30 do 14:00. Zakoupit v něm můžete například retrodresy na počest výročí sta let od založení našeho klubu, ve kterých A-tým SK Sigma Olomouc odehrál poslední domácí utkaní proti Teplicím!

Čeká na vás také speciální edice triček s motivem Zápasu století a spousta dalšího! Přijďte a vyberte si suvenýr pro sebe či své blízké!

Zpravodaj

U příležitosti Zápasu století si budete moci zakoupit oficiální zápasový zpravodaj. Dočtete se v něm, koho si fanoušci zvolili jako „Jedenáctku a trenéra století“ nebo jak se na nedělní utkání těší Petr „John“ Uličný.

Tipněte si výsledek utkání

V mobilní aplikaci SK Sigma Olomouc stačí v záložce Tipovačka odhadnout výsledek zápasu a střelce gólu. V případě že budete vylosováni, na vás bude čekat balíček klubových suvenýrů!  OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná