Aktuality

Startuje aukce dresů ze Zápasu století

Startuje aukce dresů ze Zápasu století

08.10.2019 / Ostatní

SK Sigma Olomouc v letošním roce slaví 100 let od svého založení. K této příležitosti uspořádala 8. září „Zápas století“, který za účasti legend Sigmy a české reprezentace zaplnil Andrův stadion.

Jedna z legend olomouckého fotbalu však u této významné události nemohla být. Jiří Vaďura, který za Sigmu odehrál úctyhodných 223 ligových zápasů, nás opustil v roce 2007 po statečném boji se zákeřnou nemocí ALS ovlivňující funkci nervů a svalů. Zápas století zahájila v barvách Sigmy fanoušky zvolená „jedenáctka století", při jejíž volbě příznivci Sigmy nezapomněli ani na Jiřího Vaďuru a zvolili jej „levým obráncem století". Při úvodním hvizdu rozhodčího ho v sestavě symbolicky zastoupil syn Jiří.

Myšlenka uspořádat aukci dresů většiny hráčů, kteří v Zápase století nastoupili, vznikla nejen díky Jiřímu mladšímu, ale také díky jeho sestře Renatě, která se po smrti svého tatínka aktivně zapojuje v neziskové organizaci ALSA z.s. pomáhající pacientům s tímto degenerativním onemocněním.

Zápas století jsme si společně skvěle užili. Teď máte, vy fanoušci, jedinečnou příležitost pomoci lidem, kteří to doopravdy potřebují a zároveň získat cennou vzpomínku na výjimečnou fotbalovou událost v podobě podepsaného dresu svého oblíbeného hráče. Podstatná část vybrané částky z aukce dresů poputuje právě neziskové organizaci ALSA z.s.

Přispějte na dobrou věc a mějte na zdi podepsaný dres Nedvěda, Machaly, Rozehnala, Ujfalušiho, Druláka nebo dalších velkých fotbalových osobností!

Jak na to?

1) Klikněte na odkaz - https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1542.

2) Vyberte si aukci konkrétního dresu, do které se chcete zapojit.

3) Zvolte možnost „Přihlaste se", poté proveďte nutnou registraci přes „Registrace účtu". Pozor, zvolené heslo v registraci musí mít více jak 8 znaků! 

4) Následně v přihlašovacím formuláři zadejte váš nick (jméno) a heslo a v seznamu aukcí zvolte Aukci dresů Zápasu století pro ALSU.

5) Znovu si vyberte aukci konkrétního dresu a přihazujte v rozmezí od 100 Kč do 500 Kč.

Aukce trvá od 8. října do 30. října. Po skončení aukce budou jednotlivým vítězům zaslány emaily obsahující informace o provedení platby a předání nebo zaslání dresu. V případě, že výherce neprovede platbu ve stanoveném termínu, bude osloven druhý v pořadí dané aukce.

Hodně štěstí všem účastníkům!


69838138-473422136543499-2828538231329390592-n.png
aukce.jpg
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná