Tipsport.cz

Aktuality

Prodej vstupenek na českou reprezentaci

Prodej vstupenek na českou reprezentaci

09.05.2019 / Ostatní

Česká fotbalová reprezentace sehraje 10. června od 20:45 na Andrově stadionu kvalifikační zápas proti Černé Hoře o postup na EURO 2020. Tento fotbalový duel se už za měsíc přidá na početný seznam fotbalových svátků konaných v našem městě.

Předprodej vstupenek na zápas ČR – Černá Hora již probíhá na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz. Vstupenky bude možno ale zakoupit i přímo na Andrově stadionu.

Držitelé platných permanentních vstupenek SK Sigma Olomouc pro sezónu 2018/2019 budou mít příležitost zajistit si vstupenky už tuto neděli 12. 5. v den zápasu se Zlínem na pokladně vedle Fanshopu od 12 do 18 hodin. Pokladna pro prodej vstupenek na českou reprezentaci bude označena zvláštní cedulí. Prodej pro permanentkáře bude pokračovat i v pondělí 13. 5. přímo v klubovém Fanshopu. Na jednu permanentku lze zakoupit maximálně dvě vstupenky.

Od úterý 14. 5. pak bude spuštěn prodej vstupenek i pro ostatní zájemce vždy ve všední dny od 10 do 17 hodiny také ve Fanshopu. Počet vstupenek na jednu osobu nebude od té doby omezen.

SK Sigma Olomouc má k dispozici do distribuce pouze vstupenky do vybraných sektorů tribun sever a jih za 290 Kč.OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná