Aktuality

Ženy těsně prohrály s Braníkem

Ženy těsně prohrály s Braníkem

13.10.2019 / Ostatní

V rámci 6. kola 2. ligy žen vycestovaly fotbalistky SK Sigma do Prahy utkat se o body s Braníkem. S pražským klubem prohrály těsně 0:1.

ABC BRANÍK ženy – SK SIGMA OLOMOUC ženy  1:0 (0:0)

Branka: 18. Florková.

Rozhodčí: Hessová – Hrivík, Chrenko.

ŽK: Brudná.

Braník: Janštová – Ployharová (46. Košvancová), Martínková (C), Budošová, Zrůbková, Stará (80. Limbergová), Palková, Jirsová, Kumstová, Florková, Jarolímková Kr. (65. Jarolímková Ka.). Trenérka: Straková. 

Sigma: Bednaříková (C) – Gnipová (70. Vajdíková), Houdková, Vítková, Vykopalová (46. Pěrušková) – Koudelková (87. Špunarová), Tomešová – Makošová, Bulavová, Brudná – Skupinová (60. Halgašová). Trenér: Fojtík.

Hodnocení trenéra Fojtíka: Utkání zhodnotím ve dvou rovinách. Ta první, náš týmový herní výkon byl velmi špatný. Přizpůsobili jsme se hře domácích. Naší hře chyběla přesnost přihrávek, špatný první dotek a komunikace. Na druhou stranu holkám nelze upřít snaha nepříznivý vývoj otočit. K té druhé rovině, dvě naše hráčky jsou nuceny střídat po ostrých zákrocích, které pomalu volají po „urgentu“ a rozhodčí situaci neřeší, hraje se bez přerušení, bez písknutí nebezpečné hry. Z toho pak pramení nesmyslné udělování osobních trestů naší lavičce. K čemu pak je v ženském fotbale etický kodex?
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná