Tipsport.cz

Aktuality

O víkendu se dařilo ženám i juniorkám

O víkendu se dařilo ženám i juniorkám

15.09.2019 / Ostatní

Ženské mužstvo SK Sigma Olomouc porazilo v druhém kole 2. ligy FC Praha 3:1. Diváci na hřišti v Drahlově viděli 4 branky. Nepříznivý vývoj se podařilo Sigmačkám otočit díky brankám Bulavové, Vajdíkové a Dorotovičové. Další zápas sehrají svěřenkyně trenéra Fojtíka 21. 9. v Čáslavi. Dařilo se i juniorkám, které porazily v derby Baník Ostrava jasně 4:0.

SK Sigma Olomouc ženy - FC Praha ženy 3:1 (1:1)

Branky: 14. Bulavová, 82. Vajdíková, 84. Dorotovičová - 6. Mehič.

Sestava: Herynková - Gnipová (88. Špunarová), Holcová, Houdková (K), Vykopalová (70. Vajdíková) - Vítková, Tomešová - Makošová (87. Večeřová), Bulavová, Pěrušková (59. Knápková) - Brudná (79. Dorotovičová).

Hodnocení trenéra Fojtíka: Náš dnešní výkon zdobila týmovost a fyzická připravenost. I přes brzké vedení hostí jsme nepolevili a vypracovali si spoustu brankových příležitostí. Na těžkém terénu hra nebyla pohledná, nicméně nám vyšlo střídání. Holky, které šly do hry v závěru utkání, měly za úkol být přímočařejší. To se povedlo na výbornou. Zaslouženě jsme vyhráli.

SK Sigma Olomouc WU18 - FC Baník Ostrava WU18 4:0 (4:0)

Branky: Grygarová, Lukaštíková, Možíšová, Malíšková.

Sestava: Herynková - Planičková, Makošová, Lukaštíková, Zbořilová - Rédová, Malíšková, Kvapilová, Navrátilová V., - Možíšová, Grygarová.

Hokejově střídaly: Navrátilová D., Oršelová, Kočišová, Kuxová, Janků, Plačková.

Hodnocení trenéra Novotného: Na soupeře jsme v prvním poločase nastoupili důrazně a holky musím pochválit za velké nasazení a bojovnost. Naše snaha byla navíc odměněna pěknými brankami. Místy bylo utkání zbytečně vyhrocené. Baník si s naší aktivitou nevěděl rady a v dnešním utkání jsme prostě byli lepší. OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná