Tipsport.cz

Aktuality

Do nové sezóny s novými kelímky

Do nové sezóny s novými kelímky

18.07.2019 / Ostatní

Se vstupem do nové sezóny SK Sigma Olomouc pro své fanoušky přichystala novinku. Už od prvního domácího utkání se Zlínem dostanou veškeré nápoje ve vratných kelímcích s originálním motivem.

V průměru 3000 kusů plastových kelímků se vydá na domácím utkání s vyšší atraktivitou. Klub se proto rozhodl učinit zásadní krok, neboť otázka ekologie mu není lhostejná. Od prvního domácího zápasu se Zlínem tak svým příznivcům představí novou sérii vratných kelímků se zajímavým designem. V čem spočívají jejich pozitiva? Jsou lehké, ale přesto pevné, dají se zavěsit jeden do druhého a lehce přenášet. Samozřejmostí je jejich hygienická nezávadnost. Především se ale díky jejich použití sníží celkový počet vydaných kelímků během jednoho utkání.  

Fanoušci si kelímky mohou ponechat nebo vrátit, záloha bude činit 50 Kč. Za stejnou cenu budou k zakoupení i v klubovém fanshopu. V současné době budou kelímky k dostání ve dvou variantách, s klubovým výročním logem nebo s koláží fotografií zachycujících historické momenty Sigmy. I touto formou tak společně vzdáme hold 100 letům fungování našeho klubu. 

Přijďte tuto sobotu 20.7. na zapás SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín a odneste si originální suvenýr! Utkání má výkop v 17:00! 


dsc06066.jpg
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná