Aktuality

Z historie po současnost. Vychází kniha o 100 letech SK Sigma

Z historie po současnost. Vychází kniha o 100 letech SK Sigma

18.11.2019 / Ostatní

Oslavy 100 let od založení našeho klubu pokračují. Fanoušci SK Sigma Olomouc a všichni příznivci olomouckého fotbalu mají nyní možnost zakoupit si knihu, která popisuje historii našeho klubu od jeho počátku v roce 1919 až po současnost.

Kniha o 256 stranách mapuje historii 100 let olomoucké kopané od SK Hejčín po SK Sigma Olomouc. Publikace s názvem „Z historie po současnost“ popisuje rané začátky olomouckého klubu, sezónu po sezóně včetně konečných tabulek a hráčů, kteří v dané sezóně za klub nastoupili. Dále kniha zachycuje vývoj, změny v názvech, sportovní vzestupy, pády a úspěchy nejen mužů, ale i mládeže. Nechybí ani fotografie z každého období, zajímavé statistiky a souhrn výsledků pohárových zápasů. Nedílnou součástí je kapitola „Historie hřišť a stadionů“, která popisuje a zobrazuje vývoj míst a stadionů, kde se fotbal dříve hrával a hraje doposud. 

Knize jsme věnovali mnoho času a úsilí a věříme, že potěší nejen zaujaté fanoušky olomouckého fotbalu. Poděkování patří všem, kteří se na obsahu jakkoliv podíleli. 

Knihu bude možné zakoupit v oficiálním klubovém Fanshopu nebo na eshopu od 23. listopadu a její cena činí 750 Kč.

 

 
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná