Tipsport.cz

Aktuality

Chceš být Sigmákem, buď Sigmákem! Schůzka pro zájemce o projekt Future týmu.

Chceš být Sigmákem, buď Sigmákem! Schůzka pro zájemce o projekt Future týmu.

19.03.2019 / Ostatní

Mnoho dětí ve věku 8–11 let má v Sigmě své hráčské vzory, rády chodí na naše utkání, hrají fotbal a chtěly by být součástí Sigmy a nastupovat v modrém dresu. Jejich aktuální výkonnost však na naše nejmladší výběry bohužel nestačí. My však každému malému nadšenci chceme dát šanci! Zapojit se mohou i děti, které se kromě fotbalu věnují jinému sportu.

Proto je tu Future tým. Co je jeho smyslem? V rámci kategorie přípravek je od září 2018 vytvořena tréninková skupina pod vedením zkušených dlouholetých trenérů Sigmy Miroslava Recmana a Radka Pettera, jejíchž součástí může být kdokoliv bez ohledu na aktuální sportovní výkonnost. Nově vytvořený tým bude rovnocenným článkem naší mládeže s účastí v soutěžních utkáních a turnajích.

Hlavním motivem projektu je pochopitelně radost ze hry a chuť být součástí našeho klubu. Motto projektu „Chceš být Sigmákem? Buď sigmákem!“ hovoří za vše. Zveme proto všechny fotbalové nadšence ročníku 2008, 2009 a 2010, aby vzali kopačky, přišli si zatrénovat na stadion v Řepčíně a stali se tak součástí Sigmy! Tréninky Future týmu budou probíhat pravidelně v úterý a čtvrtek od 16:30.

Chcete se o Future týmu dozvědět více? Zveme vás na informativní schůzku, která se uskuteční v úterý 26. 3. 2019 od 17:30 v Press centru Androva stadionu.

Těšíme se na vás!
Další aktuality


Zobrazit všechny aktuality »OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná