Tipsport.cz

Aktuality

Jak se dařilo ženským týmům?

Jak se dařilo ženským týmům?

21.10.2019 / Ostatní

Ženský tým SK Sigma Olomouc nešťastně prohrál na domácím hřišti s Hradcem Králové. Do vedení šly ve 27. minutě fotbalistky hradeckého klubu. Dvě minuty poté srovnala na 1:1 domácí hráčka Koudelková. O vítězství Hradce ale rozhodla smolná vlastní branka ze 79. minuty zápasu. Další výhru si připsaly juniorky, které zvítězily v Líšni jednoznačně 5:0 a upevnily si tak vedení v tabulce. Hattrickem se blýskla Nikola Oršelová.

SK Sigma Olomouc ženy - FC Hradec Králové ženy 1:2 (1:1)

Branky: 29. Koudelková - 27. Portychová, 79. Koudelková vl.

ŽK: Brudná.

Sestava: Bednaříková (87. Špunarová) - Gnipová, Holcová, Houdková, Vykopalová - Vítková, Koudelková - Vajdíková (64. Pěrušková), Bulavová, Makošová (79. Halgašová) - Brudná (86. Knápková).

Hodnocení trenéra Fojtíka: Zápas se hodnotí těžce. Hradec sice šel do vedení jako první, naše holky však odpověděly bleskově. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostala Koudelková a chytrým lobem srovnala. Celkově vyrovnaný zápas, ve kterém ani jeden ze soupeřů nechtěl udělat chybu, rozhodla smolná situace, kdy jsme si vstřelili vlastní gól. Holky i přes prohru musím pochválit za bojovný výkon a zodpovědný výkon směrem dozadu. Dopředu se nám však už tolik nedařilo, chyběl klid pro finální přihrávku a zakončení. V závěru se nám ještě zranila Bednaříková. Při skvělém zákroku si způsobila krvavé zranění v oblasti hlavy o tyč branky. Pozdější vyšetření na urgentním příjmu naštěstí dopadlo v pořádku. To samé i u Vítkové, která má "jen" zhmožděný nárt. V sobotu 26. října nás čeká veledůležité domácí utkání proti Teplicím. Hrajeme ve 14 hodin v Drahlově a budeme rádi za podporu.

SK Líšeň WU18 - SK Sigma Olomouc WU18 0:5 (0:0)

Branky: Oršelová 3, Plačková, Malíšková.

Sestava: Herynková – Navrátilová D., Lukaštíková, Grygarová, Zbořilová – Malíšková, Kvapilová – Rédová, Oršelová, Možíšová – Janků.

Střídání: Navrátilová V., Hrazdilová, Plačková.

Hodnocení trenéra Novotného: První poločas jsme byli nedůrazní v koncovce a zahazovali jednu šanci za druhou. Do druhé půle jsme udělali drobné korektury v rozestavení a vyplatilo se. Hned na začátku druhé půle jsme vstřelili dvě rychlé branky a bylo prakticky rozhodnuto. Důležitým vítězstvím jsme si udrželi šesti bodový náskok na čele tabulky. OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná